Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie
Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom Kukučínova 26, 838 08 Bratislava. IČO firmy je 36061255. Vznikla 30. marca 2001, teda pred 25 rokmi. Subjekt zanikol 31. decembra 2009.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 36061255
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- Sídlo
- Kukučínova 26, 838 08 Bratislava
- Stav
- Zaniknutá
Je firma Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Zaniknutá
MV SR, VVS/1-900/90-18315
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie
- Sídlo
- Kukučínova 26, 838 08 Bratislava
- IČO
- 36061255
- Zapísaná
- MV SR, VVS/1-900/90-18315
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie
- IČO
- 36061255
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- Sídlo
- Kukučínova 26, 838 08 Bratislava
- Dátum vzniku
- 30. marca 2001
- Dátum zániku
- 31. decembra 2009
- Zdrojový register
- Register občianskych združení
- Registrový súd / úrad
- MV SR
- Spisová značka / číslo registrácie
- VVS/1-900/90-18315
- Stav
- Zaniknutá
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 36061255.
Čím sa zaoberá Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie
Hlavná činnosť podľa SK NACE nie je v otvorených údajoch registra uvedená.
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- záľuby
História firmy Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2001. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2009
- Zánik firmy
2001
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie
- Sídlo: Kukučínova 26, 838 08 Bratislava
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Zaniknutá
Subjekt zanikol 31. decembra 2009.
Registrový súd / úrad: MV SR, VVS/1-900/90-18315.
Časté otázky o firme Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie
Aké je IČO firmy Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie?
IČO firmy Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie je 36061255.
Kde sídli firma Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie?
Sídlo firmy Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie je Kukučínova 26, 838 08 Bratislava.
Kedy vznikla firma Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie?
Firma Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie vznikla 30. marca 2001 a existuje 25 rokov.
Je Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie platiteľom DPH?
Nie. Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie daňovým dlžníkom?
Nie. Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo.
Je firma Slovenská spoločnosť olympijskej a športovej filatelie aktívna?
Subjekt zanikol 31. decembra 2009. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 36061255.