Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

A-COMP Consulting s.r.o.

A-COMP Consulting s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Rohovce 327, 930 30 Rohovce (okres Dunajská Streda). IČO firmy je 45268681. Vznikla 20. novembra 2009, teda pred 16 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (6920). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
45268681
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Rohovce 327, 930 30 Rohovce
Stav
Aktívna

Je firma A-COMP Consulting s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Trnava, Sro/24660/T

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2022924607

    Registrácia §4, platiteľ od 25. januára 2010.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
A-COMP Consulting s.r.o.
Sídlo
Rohovce 327, 930 30 Rohovce
IČO
45268681
DIČ
2022924607
IČ DPH
SK2022924607
Zapísaná
Okresný súd Trnava, Sro/24660/T
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
A-COMP Consulting s.r.o.
IČO
45268681
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Rohovce 327, 930 30 Rohovce
Okres
Dunajská Streda
Kraj
Trnavský kraj
Dátum vzniku
20. novembra 2009
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
6920 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Trnava
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/24660/T
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Dunajská Streda: 24 794. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 9 094. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6920) v Trnavskom kraji: 2 191. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 45268681.

Čím sa zaoberá A-COMP Consulting s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

6920 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 8. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  2. vedenie účtovníctva
  3. administratívne služby
  4. činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  5. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  6. Prenájom hnuteľných vecí
  7. kuriérske služby
  8. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Štatutárny orgán

  • Attila SzaboKonateľ · od 20. novembra 2009
  • Žaneta SzabováKonateľ · od 20. novembra 2009
  • Attila SzaboKonateľ · od 7. apríla 2017
  • Dóra SzabováKonateľ · od 20. apríla 2022

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy A-COMP Consulting s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2009. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2022

    • Konateľ: Dóra Szabová
  2. 2009

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: A-COMP Consulting s.r.o.
    • Sídlo: 327, 930 30 Rohovce
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Attila Szabo
    • Konateľ: Žaneta Szabová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Trnava, Sro/24660/T.

Časté otázky o firme A-COMP Consulting s.r.o.

Aké je IČO firmy A-COMP Consulting s.r.o.?

IČO firmy A-COMP Consulting s.r.o. je 45268681.

Kde sídli firma A-COMP Consulting s.r.o.?

Sídlo firmy A-COMP Consulting s.r.o. je Rohovce 327, 930 30 Rohovce, okres Dunajská Streda, Trnavský kraj.

Čím sa zaoberá A-COMP Consulting s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (6920). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 8.

Kedy vznikla firma A-COMP Consulting s.r.o.?

Firma A-COMP Consulting s.r.o. vznikla 20. novembra 2009 a existuje 16 rokov.

Aké je základné imanie firmy A-COMP Consulting s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy A-COMP Consulting s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Attila Szabo (konateľ), Žaneta Szabová (konateľ), Attila Szabo (konateľ), Dóra Szabová (konateľ).

Je A-COMP Consulting s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. A-COMP Consulting s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2022924607, platiteľ od 25. januára 2010. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je A-COMP Consulting s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. A-COMP Consulting s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma A-COMP Consulting s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.

Je firma A-COMP Consulting s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 45268681.

Ďalšie firmy v Trnavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou