Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

A&R Holding s.r.o.

A&R Holding s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Veternicová 3158/18, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves (okres Bratislava IV). IČO firmy je 00643866. Vznikla 4. marca 1991, teda pred 35 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: maľovanie a zasklievanie (4334). Základné imanie zapísané v registri je 6 640,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2024 dosiahla firma tržby 10 404 € a zisk 1 281 €. Tržby sa medziročne znížili o 65,5 %. Spolu majetok ku koncu roka 2024: 66 867 €, vlastné imanie 1 790 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
00643866
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Veternicová 3158/18, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Stav
Aktívna

Je firma A&R Holding s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/479/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2020321347

    Registrácia §4, platiteľ od 1. januára 1993.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
A&R Holding s.r.o.
Sídlo
Veternicová 3158/18, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
IČO
00643866
DIČ
2020321347
IČ DPH
SK2020321347
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/479/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
A&R Holding s.r.o.
IČO
00643866
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Veternicová 3158/18, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Okres
Bratislava IV
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
4. marca 1991
Základné imanie
6 640,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
4334 Maľovanie a zasklievanie
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/479/B
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava IV: 22 419. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 7 969. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4334) v Bratislavskom kraji: 312. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy A&R Holding s.r.o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 dosiahla firma tržby 10 404 € a zisk 1 281 €. Tržby sa medziročne znížili o 65,5 %. Spolu majetok ku koncu roka 2024: 66 867 €, vlastné imanie 1 790 €.

Tržby (čistý obrat)
2014: 163 tis. €'142015: 46 tis. €'152016: 34 tis. €'162017: 7 tis. €'172022: 20 tis. €'222023: 30 tis. €'232024: 10 tis. €'2410 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2014: -18 tis. €'142015: 66 tis. €'152016: -2 tis. €'162017: -10 tis. €'172021: 0 €'212022: 245 €'222023: 264 €'232024: 1 tis. €'241 tis. €
Finančné údaje firmy A&R Holding s.r.o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
202410 404 €1 281 €66 867 €1 790 €65 077 €
202330 126 €264 €681 €509 €172 €
202220 231 €245 €10 288 €245 €10 043 €
2021—0 €0 €——
20177 000 €-10 304 €8 405 €-2 407 €10 812 €
201633 566 €-2 489 €38 533 €-2 854 €41 387 €
201546 078 €65 693 €65 131 €-365 €65 496 €
2014163 297 €-17 855 €46 979 €-66 058 €113 037 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá A&R Holding s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

4334 Maľovanie a zasklievanie

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 19. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. maľby, nátery,
  2. realizácia protipožiarných hmôt,
  3. vykonávanie izolácií /tepelnej, protipožiarnej a zvukovej/ stavebných objektov,
  4. murárstvo,
  5. obkladačské práce,
  6. natieračské práce,
  7. kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) farby, náterové hmoty, drevo, železo a železiarsky tovar,
  8. sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností,
  9. podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom,
  10. činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  11. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  12. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  13. Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  14. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  15. Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zobraziť ďalších 4 predmetov podnikania
  1. Administratívne služby
  2. Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  3. Prenájom hnuteľných vecí
  4. Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Štatutárny orgán

  • Riadh BarhoumiKonateľ · od 12. decembra 2017

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy A&R Holding s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1991. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2018

    • Zmena obchodného mena na: A&R Holding s.r.o.
    • Zmena sídla: Veternicová 3158/18, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
  2. 2017

    • Koniec funkcie (konateľ): Ing. Tibor Kusý
    • Konateľ: Riadh Barhoumi
  3. 2016

    • Zmena obchodného mena na: SITEK s. r. o.
  4. 2013

    • Zmena obchodného mena na: SIBATERM, spol. s r. o.
    • Základné imanie: 6 640,00 €
    • Základné imanie:
    • Koniec funkcie (konateľ): Dušan Srnec
Zobraziť staršie záznamy (13)
  1. 2001

    • Zmena sídla: Hraničná 16, 821 05 Bratislava
  2. 1999

    • Základné imanie: 200 000 Sk
  3. 1997

    • Koniec funkcie (konateľ): JUDr. Anna Drobná
    • Koniec funkcie (konateľ): Milan Beňo
    • Konateľ: Dušan Srnec
    • Konateľ: Ing. Tibor Kusý
    • Konateľ: JUDr. Anna Drobná
  4. 1995

    • Zmena sídla: Mlynské Nivy 63, 821 05 Bratislava
  5. 1993

    • Konateľ: Milan Beňo
  6. 1991

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: SIBATERM, spoločnosť s ručením obmedzeným
    • Sídlo: Stará Vajnorská 25, Bratislava
    • Základné imanie: 100 000 Sk

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

6 640,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/479/B.

Časté otázky o firme A&R Holding s.r.o.

Aké je IČO firmy A&R Holding s.r.o.?

IČO firmy A&R Holding s.r.o. je 00643866.

Kde sídli firma A&R Holding s.r.o.?

Sídlo firmy A&R Holding s.r.o. je Veternicová 3158/18, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá A&R Holding s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je maľovanie a zasklievanie (4334). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 19.

Kedy vznikla firma A&R Holding s.r.o.?

Firma A&R Holding s.r.o. vznikla 4. marca 1991 a existuje 35 rokov.

Aké je základné imanie firmy A&R Holding s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 6 640,00 €.

Kto je štatutárom firmy A&R Holding s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Riadh Barhoumi (konateľ).

Aké tržby má A&R Holding s.r.o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala firma A&R Holding s.r.o. tržby 10 404 €, medziročne menej o 65,5 %.

Je A&R Holding s.r.o. zisková?

Áno. Za rok 2024 vykázala firma zisk po zdanení 1 281 €.

Je A&R Holding s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. A&R Holding s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2020321347, platiteľ od 1. januára 1993. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je A&R Holding s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. A&R Holding s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma A&R Holding s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 3× — naposledy 30. mája 2018 (nový názov A&R Holding s.r.o.). Sídlo sa zmenilo 3× — naposledy 30. mája 2018. V štatutárnom orgáne je zapísaných 9 zmien.

Je firma A&R Holding s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 00643866.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou