Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Abnormal design s. r. o.

Abnormal design s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Račianska 88B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto (okres Bratislava III). IČO firmy je 54534097. Vznikla 8. apríla 2022, teda pred 4 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (9623). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
54534097
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Račianska 88B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Stav
Aktívna

Je firma Abnormal design s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/160129/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2121715739

    Registrácia §4, platiteľ od 15. marca 2023.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Abnormal design s. r. o.
Sídlo
Račianska 88B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
IČO
54534097
DIČ
2121715739
IČ DPH
SK2121715739
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/160129/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Abnormal design s. r. o.
IČO
54534097
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Račianska 88B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Okres
Bratislava III
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
8. apríla 2022
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
9623 Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/160129/B
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava III: 41 986. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 21 032. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9623) v Bratislavskom kraji: 1 543. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Abnormal design s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

9623 Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 20. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Vedenie účtovníctva
  2. Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  3. Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  4. Dizajnérske činnosti
  5. Fotografické služby
  6. Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  7. Prenájom hnuteľných vecí
  8. Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  9. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  10. Administratívne služby
  11. Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  12. Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  13. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  14. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  15. Finančný lízing
Zobraziť ďalších 5 predmetov podnikania
  1. Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  2. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  3. Sťahovacie služby
  4. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  5. Čistiace a upratovacie služby

Štatutárny orgán

  • Lenka CirnerováKonateľ · od 8. apríla 2022
  • Tomáš ČižmárKonateľ · od 8. apríla 2022

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Abnormal design s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2022. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2022

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Abnormal design s. r. o.
    • Sídlo: Račianska 88B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Lenka Cirnerová
    • Konateľ: Tomáš Čižmár

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/160129/B.

Časté otázky o firme Abnormal design s. r. o.

Aké je IČO firmy Abnormal design s. r. o.?

IČO firmy Abnormal design s. r. o. je 54534097.

Kde sídli firma Abnormal design s. r. o.?

Sídlo firmy Abnormal design s. r. o. je Račianska 88B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Abnormal design s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (9623). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 20.

Kedy vznikla firma Abnormal design s. r. o.?

Firma Abnormal design s. r. o. vznikla 8. apríla 2022 a existuje 4 roky.

Aké je základné imanie firmy Abnormal design s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy Abnormal design s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Lenka Cirnerová (konateľ), Tomáš Čižmár (konateľ).

Je Abnormal design s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. Abnormal design s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121715739, platiteľ od 15. marca 2023. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Abnormal design s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. Abnormal design s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Abnormal design s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 2 zmien.

Je firma Abnormal design s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 54534097.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou