Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Ádám Kiss

Ádám Kiss je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Mostová 311, 925 07 Mostová (okres Galanta). IČO firmy je 53494121. Vznikla 8. decembra 2020, teda pred 5 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné poštové služby a služby kuriérov (5320). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
53494121
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Mostová 311, 925 07 Mostová
Stav
Aktívna

Je firma Ádám Kiss spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Galanta, 220-35730

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK1126263435

    Registrácia §4, platiteľ od 15. októbra 2021.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Ádám Kiss
Sídlo
Mostová 311, 925 07 Mostová
IČO
53494121
DIČ
1126263435
IČ DPH
SK1126263435
Zapísaná
Okresný úrad Galanta, 220-35730
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Ádám Kiss
IČO
53494121
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Mostová 311, 925 07 Mostová
Okres
Galanta
Kraj
Trnavský kraj
Dátum vzniku
8. decembra 2020
Hlavná činnosť (SK NACE)
5320 Ostatné poštové služby a služby kuriérov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Galanta
Spisová značka / číslo registrácie
220-35730
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Galanta: 16 783. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 8 825. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5320) v Trnavskom kraji: 424. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 53494121.

Čím sa zaoberá Ádám Kiss

Hlavná činnosť · SK NACE

5320 Ostatné poštové služby a služby kuriérov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 5. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Kuriérske služby
  2. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  3. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  4. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  5. Čistiace a upratovacie služby

Štatutárny orgán

  • Ádám KissPodnikateľ · od 8. decembra 2020

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Ádám Kiss

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2020. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2020

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Ádám Kiss
    • Sídlo: 311, 925 07 Mostová
    • Podnikateľ: Ádám Kiss

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Galanta, 220-35730.

Časté otázky o firme Ádám Kiss

Aké je IČO firmy Ádám Kiss?

IČO firmy Ádám Kiss je 53494121.

Kde sídli firma Ádám Kiss?

Sídlo firmy Ádám Kiss je Mostová 311, 925 07 Mostová, okres Galanta, Trnavský kraj.

Čím sa zaoberá Ádám Kiss?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné poštové služby a služby kuriérov (5320). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 5.

Kedy vznikla firma Ádám Kiss?

Firma Ádám Kiss vznikla 8. decembra 2020 a existuje 5 rokov.

Kto je štatutárom firmy Ádám Kiss?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ádám Kiss (podnikateľ).

Je Ádám Kiss platiteľom DPH?

Áno. Ádám Kiss je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK1126263435, platiteľ od 15. októbra 2021. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Ádám Kiss daňovým dlžníkom?

Nie. Ádám Kiss nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Ádám Kiss názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Ádám Kiss aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 53494121.

Ďalšie firmy v Trnavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou