Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

ADP SK s.r.o.

ADP SK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Bajkalská 5/A, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto (okres Bratislava III). IČO firmy je 47966921. Vznikla 11. decembra 2014, teda pred 11 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (6920). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
47966921
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Bajkalská 5/A, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Stav
Aktívna

Je firma ADP SK s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/156128/B

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
ADP SK s.r.o.
Sídlo
Bajkalská 5/A, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
IČO
47966921
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/156128/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
ADP SK s.r.o.
IČO
47966921
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Bajkalská 5/A, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Okres
Bratislava III
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
11. decembra 2014
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
6920 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/156128/B
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava III: 42 026. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 21 064. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6920) v Bratislavskom kraji: 4 943. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 47966921.

Čím sa zaoberá ADP SK s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

6920 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 21. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. vedenie účtovníctva
  2. polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín
  3. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  4. sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  5. sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  6. sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  7. poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  8. počítačové služby
  9. služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  10. vydavateľská činnosť
  11. prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájom
  12. prenájom hnuteľných vecí
  13. administratívne služby
  14. činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  15. vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
Zobraziť ďalších 6 predmetov podnikania
  1. poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb
  2. organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  3. čistiace a upratovacie služby
  4. reklamné a marketingové služby
  5. poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
  6. fotografické služby

Štatutárny orgán

  • Boris LukáčikKonateľ · od 27. augusta 2021
  • Roman PillankaKonateľ · od 27. augusta 2021

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy ADP SK s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2014. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2021

    • Zmena obchodného mena na: ADP SK s.r.o.
    • Zmena sídla: Bajkalská 5/A, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
    • Koniec funkcie (konateľ): Andrej Kucej
    • Konateľ: Boris Lukáčik
    • Konateľ: Roman Pillanka
  2. 2019

    • Zmena obchodného mena na: eZmluva.sk N130 s.r.o.
    • Zmena sídla: Moravská 13, 020 01 Púchov
    • Koniec funkcie (konateľ): Ing. Monika Lacková
    • Koniec funkcie (konateľ): Ing. Vladislav Jurík
    • Konateľ: Andrej Kucej
  3. 2014

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: M. S. Účtovníctvo, s.r.o.
    • Sídlo: Záhumenská 52, 911 01 Trenčín
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Ing. Monika Lacková
    • Konateľ: Ing. Vladislav Jurík

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/156128/B.

Časté otázky o firme ADP SK s.r.o.

Aké je IČO firmy ADP SK s.r.o.?

IČO firmy ADP SK s.r.o. je 47966921.

Kde sídli firma ADP SK s.r.o.?

Sídlo firmy ADP SK s.r.o. je Bajkalská 5/A, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá ADP SK s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (6920). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 21.

Kedy vznikla firma ADP SK s.r.o.?

Firma ADP SK s.r.o. vznikla 11. decembra 2014 a existuje 11 rokov.

Aké je základné imanie firmy ADP SK s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy ADP SK s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Boris Lukáčik (konateľ), Roman Pillanka (konateľ).

Je ADP SK s.r.o. platiteľom DPH?

Nie. ADP SK s.r.o. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je ADP SK s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. ADP SK s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma ADP SK s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 2× — naposledy 30. septembra 2021 (nový názov ADP SK s.r.o.). Sídlo sa zmenilo 2× — naposledy 30. septembra 2021. V štatutárnom orgáne je zapísaných 8 zmien.

Je firma ADP SK s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 47966921.

Ďalšie subjekty na rovnakej adrese

Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.

Všetky právnické osoby na tejto adrese (166) →

Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 23. 10. 2026.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou