Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

AL FX Group s. r. o.

AL FX Group s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Mateja Bela 9, 960 01 Zvolen (okres Zvolen). IČO firmy je 57387621. Vznikla 1. januára 2026. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (2599). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
57387621
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Mateja Bela 9, 960 01 Zvolen
Stav
Aktívna

Je firma AL FX Group s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Banská Bystrica, Sro/54459/S

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2122698644

    Registrácia §7a.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
AL FX Group s. r. o.
Sídlo
Mateja Bela 9, 960 01 Zvolen
IČO
57387621
DIČ
2122698644
IČ DPH
SK2122698644
Zapísaná
Okresný súd Banská Bystrica, Sro/54459/S
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
AL FX Group s. r. o.
IČO
57387621
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Mateja Bela 9, 960 01 Zvolen
Okres
Zvolen
Kraj
Banskobystrický kraj
Dátum vzniku
1. januára 2026
Hlavná činnosť (SK NACE)
2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Banská Bystrica
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/54459/S
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Zvolen: 11 369. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 3 974. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2599) v Banskobystrickom kraji: 1 859. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 57387621.

Čím sa zaoberá AL FX Group s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 24. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  2. Prípravné práce k realizácii stavby
  3. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  4. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  5. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  6. Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  7. Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  8. Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  9. Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  10. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  11. Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  12. Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  13. Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov
  14. Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  15. Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
Zobraziť ďalších 9 predmetov podnikania
  1. Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  2. Prevádzka malých plavidiel
  3. Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  4. Vedenie účtovníctva
  5. Faktoring a forfaiting
  6. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  7. Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  8. Čistiace a upratovacie služby
  9. Mimoškolská vzdelávacia činnosť

Štatutárny orgán

  • Andrej LazarekKonateľ · od 1. januára 2026

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy AL FX Group s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2026. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2026

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: AL FX Group s. r. o.
    • Sídlo: Mateja Bela 9, 960 01 Zvolen
    • Základné imanie:
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Konateľ: Andrej Lazarek

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Banská Bystrica, Sro/54459/S.

Časté otázky o firme AL FX Group s. r. o.

Aké je IČO firmy AL FX Group s. r. o.?

IČO firmy AL FX Group s. r. o. je 57387621.

Kde sídli firma AL FX Group s. r. o.?

Sídlo firmy AL FX Group s. r. o. je Mateja Bela 9, 960 01 Zvolen, okres Zvolen, Banskobystrický kraj.

Čím sa zaoberá AL FX Group s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (2599). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 24.

Kedy vznikla firma AL FX Group s. r. o.?

Firma AL FX Group s. r. o. vznikla 1. januára 2026.

Kto je štatutárom firmy AL FX Group s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Andrej Lazarek (konateľ).

Je AL FX Group s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. AL FX Group s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2122698644. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je AL FX Group s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. AL FX Group s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma AL FX Group s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma AL FX Group s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 57387621.

Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou