Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Alena Homolová

Alena Homolová je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Malužiná 100, 032 34 Malužiná (okres Liptovský Mikuláš). IČO firmy je 46505750. Vznikla 4. januára 2012, teda pred 14 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: administratívne a pomocné činnosti (8210). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
46505750
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Malužiná 100, 032 34 Malužiná
Stav
Aktívna

Je firma Alena Homolová spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Liptovský Mikuláš, 540-17053

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Alena Homolová
Sídlo
Malužiná 100, 032 34 Malužiná
IČO
46505750
Zapísaná
Okresný úrad Liptovský Mikuláš, 540-17053
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Alena Homolová
IČO
46505750
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Malužiná 100, 032 34 Malužiná
Okres
Liptovský Mikuláš
Kraj
Žilinský kraj
Dátum vzniku
4. januára 2012
Hlavná činnosť (SK NACE)
8210 Administratívne a pomocné činnosti
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Liptovský Mikuláš
Spisová značka / číslo registrácie
540-17053
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Liptovský Mikuláš: 13 610. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 6 947. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8210) v Žilinskom kraji: 1 878. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 46505750.

Čím sa zaoberá Alena Homolová

Hlavná činnosť · SK NACE

8210 Administratívne a pomocné činnosti

Štatutárny orgán

  • Alena HomolováPodnikateľ · od 4. januára 2012

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Alena Homolová

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2012. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2012

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Alena Homolová
    • Sídlo: 100, 032 34 Malužiná
    • Podnikateľ: Alena Homolová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Liptovský Mikuláš, 540-17053.

Časté otázky o firme Alena Homolová

Aké je IČO firmy Alena Homolová?

IČO firmy Alena Homolová je 46505750.

Kde sídli firma Alena Homolová?

Sídlo firmy Alena Homolová je Malužiná 100, 032 34 Malužiná, okres Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj.

Čím sa zaoberá Alena Homolová?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je administratívne a pomocné činnosti (8210).

Kedy vznikla firma Alena Homolová?

Firma Alena Homolová vznikla 4. januára 2012 a existuje 14 rokov.

Kto je štatutárom firmy Alena Homolová?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Alena Homolová (podnikateľ).

Je Alena Homolová platiteľom DPH?

Nie. Alena Homolová nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Alena Homolová daňovým dlžníkom?

Nie. Alena Homolová nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Alena Homolová názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Alena Homolová aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 46505750.

Ďalšie firmy v Žilinskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou