Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS

Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Bojnická 6954/19, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto (okres Bratislava III). IČO firmy je 11652934. Vznikla 30. septembra 1992, teda pred 34 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: elektrická inštalácia (4321). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
11652934
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Bojnická 6954/19, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Stav
Aktívna

Je firma Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Bratislava, 102-3931

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS
Sídlo
Bojnická 6954/19, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
IČO
11652934
Zapísaná
Okresný úrad Bratislava, 102-3931
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS
IČO
11652934
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Bojnická 6954/19, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Okres
Bratislava III
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
30. septembra 1992
Hlavná činnosť (SK NACE)
4321 Elektrická inštalácia
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Bratislava
Spisová značka / číslo registrácie
102-3931
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava III: 42 026. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 16 331. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4321) v Bratislavskom kraji: 1 211. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 11652934.

Čím sa zaoberá Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS

Hlavná činnosť · SK NACE

4321 Elektrická inštalácia

Štatutárny orgán

  • Alexander MészárosPodnikateľ · od 30. septembra 1992

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1992. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2005

    • Zmena sídla: Bojnická 6954/19, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
  2. 1992

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS
    • Sídlo: Borovicová 687, Bratislava II
    • Podnikateľ: Alexander Mészáros

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Bratislava, 102-3931.

Časté otázky o firme Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS

Aké je IČO firmy Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS?

IČO firmy Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS je 11652934.

Kde sídli firma Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS?

Sídlo firmy Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS je Bojnická 6954/19, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je elektrická inštalácia (4321).

Kedy vznikla firma Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS?

Firma Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS vznikla 30. septembra 1992 a existuje 34 rokov.

Kto je štatutárom firmy Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Alexander Mészáros (podnikateľ).

Je Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS platiteľom DPH?

Nie. Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS daňovým dlžníkom?

Nie. Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 9. augusta 2005. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Alexander Mészáros BYT a DOM SERVIS aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 11652934.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou