Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Alica Vojtková

Alica Vojtková je slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona so sídlom Mierová 378/48B, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov (okres Bratislava II). IČO firmy je 53037405. Vznikla 26. mája 2005, teda pred 21 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: fyzioterapeutické činnosti (8695). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
53037405
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Mierová 378/48B, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov
Stav
Aktívna

Je firma Alica Vojtková spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Slovenská komora fyzioterapeutov, A2569

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Alica Vojtková
Sídlo
Mierová 378/48B, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČO
53037405
Zapísaná
Slovenská komora fyzioterapeutov, A2569
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Alica Vojtková
IČO
53037405
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Mierová 378/48B, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov
Okres
Bratislava II
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
26. mája 2005
Hlavná činnosť (SK NACE)
8695 Fyzioterapeutické činnosti
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Register zdravotníckych pracovníkov, ktorí vykonávajú povolanie fyzioterapeuta / Register licencií
Registrový súd / úrad
Slovenská komora fyzioterapeutov
Spisová značka / číslo registrácie
A2569
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava II: 45 697. Z nich s právnou formou slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona: 1 553. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8695) v Bratislavskom kraji: 50. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Alica Vojtková

Hlavná činnosť · SK NACE

8695 Fyzioterapeutické činnosti

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Ostatná zdravotná starostlivosť i. n.

História firmy Alica Vojtková

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2005. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2005

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Alica Vojtková
    • Sídlo: Mierová 378/48B, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Slovenská komora fyzioterapeutov, A2569.

Časté otázky o firme Alica Vojtková

Aké je IČO firmy Alica Vojtková?

IČO firmy Alica Vojtková je 53037405.

Kde sídli firma Alica Vojtková?

Sídlo firmy Alica Vojtková je Mierová 378/48B, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Alica Vojtková?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je fyzioterapeutické činnosti (8695). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Alica Vojtková?

Firma Alica Vojtková vznikla 26. mája 2005 a existuje 21 rokov.

Je Alica Vojtková platiteľom DPH?

Nie. Alica Vojtková nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Alica Vojtková daňovým dlžníkom?

Nie. Alica Vojtková nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Alica Vojtková názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo.

Je firma Alica Vojtková aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 53037405.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou