Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Alickiní anjeli

Alickiní anjeli je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom Balkánska 76/51, 851 10 Bratislava - mestská časť Rusovce (okres Bratislava V). IČO firmy je 50628585. Vznikla 8. decembra 2016, teda pred 9 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
50628585
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Balkánska 76/51, 851 10 Bratislava - mestská časť Rusovce
Stav
Aktívna

Je firma Alickiní anjeli spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    MV SR, VVS/1-900/90-50106

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Alickiní anjeli
Sídlo
Balkánska 76/51, 851 10 Bratislava - mestská časť Rusovce
IČO
50628585
Zapísaná
MV SR, VVS/1-900/90-50106
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Alickiní anjeli
IČO
50628585
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Balkánska 76/51, 851 10 Bratislava - mestská časť Rusovce
Okres
Bratislava V
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
8. decembra 2016
Hlavná činnosť (SK NACE)
9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Zdrojový register
Register občianskych združení
Registrový súd / úrad
MV SR
Spisová značka / číslo registrácie
VVS/1-900/90-50106
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava V: 29 437. Z nich s právnou formou združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.): 2 094. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9499) v Bratislavskom kraji: 13 684. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Alickiní anjeli

Hlavná činnosť · SK NACE

9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 3. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. iné združenia
  2. mentálne a duševne postihnutí
  3. telesne postihnutí

Štatutárny orgán

  • Júlia MojžišíkováIný štatutárny orgán · od 10. januára 2020

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Alickiní anjeli

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2016. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2021

    • Zmena obchodného mena na: Alickiní anjeli
    • Zmena sídla: Balkánska 76/51, 851 10 Bratislava - mestská časť Rusovce
  2. 2020

    • Iný štatutárny orgán: Júlia Mojžišíková
  3. 2016

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Európske združenie ľudí
    • Sídlo: Mierová 372/28, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: MV SR, VVS/1-900/90-50106.

Časté otázky o firme Alickiní anjeli

Aké je IČO firmy Alickiní anjeli?

IČO firmy Alickiní anjeli je 50628585.

Kde sídli firma Alickiní anjeli?

Sídlo firmy Alickiní anjeli je Balkánska 76/51, 851 10 Bratislava - mestská časť Rusovce, okres Bratislava V, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Alickiní anjeli?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 3.

Kedy vznikla firma Alickiní anjeli?

Firma Alickiní anjeli vznikla 8. decembra 2016 a existuje 9 rokov.

Kto je štatutárom firmy Alickiní anjeli?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Júlia Mojžišíková (iný štatutárny orgán).

Je Alickiní anjeli platiteľom DPH?

Nie. Alickiní anjeli nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Alickiní anjeli daňovým dlžníkom?

Nie. Alickiní anjeli nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Alickiní anjeli názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 7. októbra 2021 (nový názov Alickiní anjeli). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 7. októbra 2021. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Alickiní anjeli aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50628585.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou