Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
AM investment, s.r.o. v likvidácii
AM investment, s.r.o. v likvidácii je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Štefánikova 9, 949 01 Nitra (okres Nitra). IČO firmy je 44406851. Vznikla 4. októbra 2008, teda pred 18 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (6832). Základné imanie zapísané v registri je 11 640,00 €. V registri je zapísaný právny stav: v likvidácii.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 44406851
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Štefánikova 9, 949 01 Nitra
- Stav
- V likvidácii
Je firma AM investment, s.r.o. v likvidácii spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
V likvidácii
Okresný súd Nitra, Sro/40048/N
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Áno — 1 116,00 €
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- AM investment, s.r.o. v likvidácii
- Sídlo
- Štefánikova 9, 949 01 Nitra
- IČO
- 44406851
- Zapísaná
- Okresný súd Nitra, Sro/40048/N
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- AM investment, s.r.o. v likvidácii
- IČO
- 44406851
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Štefánikova 9, 949 01 Nitra
- Okres
- Nitra
- Kraj
- Nitriansky kraj
- Dátum vzniku
- 4. októbra 2008
- Základné imanie
- 11 640,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6832 Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Nitra
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/40048/N
- Stav
- V likvidácii
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Nitra: 32 176. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 12 583. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6832) v Nitrianskom kraji: 1 112. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 44406851.
Čím sa zaoberá AM investment, s.r.o. v likvidácii
Hlavná činnosť · SK NACE
6832 Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 15. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- obstarávateľské služby spojené s prevádzkou nehnuteľností
- upratovacie práce
- reklamné činnosti, tlač vizitiek
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- predaj nápojov na priamu konzumáciu
- predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- reklamné a marketingové služby
- polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Štatutárny orgán
- Regina CsillagKonateľ · od 2. februára 2017
- JUDr. Martina HolečkováLikvidátor · od 5. marca 2019
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy AM investment, s.r.o. v likvidácii
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2008. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2019
- Zmena obchodného mena na: AM investment, s.r.o. v likvidácii
- Zmena sídla: Štefánikova 9, 949 01 Nitra
- Likvidátor: JUDr. Martina Holečková
2017
- Základné imanie: 11 640,00 €
- Základné imanie:
- Koniec funkcie (konateľ): František Markovics
- Konateľ: Regina Csillag
2016
- Koniec funkcie (konateľ): Ing. Mário Spišák
- Konateľ: František Markovics
2015
- Zmena sídla: Sládkovičova 303/11, 949 01 Nitra
- Základné imanie: 6 640,00 €
- Základné imanie:
- Koniec funkcie (konateľ): Lukáš Apolen
- Koniec funkcie (konateľ): Martin Apolen
- Koniec funkcie (konateľ): Vlasta Jankechová
- Konateľ: Ing. Mário Spišák
Zobraziť staršie záznamy (10)
2010
- Základné imanie: 6 638,78 €
- Základné imanie:
2008
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: AM investment, s.r.o.
- Sídlo: Hodžova 1480/15, 911 01 Trenčín
- Základné imanie: 200 000 Sk
- Základné imanie:
- Konateľ: Lukáš Apolen
- Konateľ: Martin Apolen
- Konateľ: Vlasta Jankechová
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Základné imanie
11 640,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
V likvidácii
V registri je zapísaný právny stav: v likvidácii.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Nitra, Sro/40048/N.
Časté otázky o firme AM investment, s.r.o. v likvidácii
Aké je IČO firmy AM investment, s.r.o. v likvidácii?
IČO firmy AM investment, s.r.o. v likvidácii je 44406851.
Kde sídli firma AM investment, s.r.o. v likvidácii?
Sídlo firmy AM investment, s.r.o. v likvidácii je Štefánikova 9, 949 01 Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj.
Čím sa zaoberá AM investment, s.r.o. v likvidácii?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (6832). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 15.
Kedy vznikla firma AM investment, s.r.o. v likvidácii?
Firma AM investment, s.r.o. v likvidácii vznikla 4. októbra 2008 a existuje 18 rokov.
Aké je základné imanie firmy AM investment, s.r.o. v likvidácii?
Základné imanie zapísané v registri je 11 640,00 €.
Kto je štatutárom firmy AM investment, s.r.o. v likvidácii?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Regina Csillag (konateľ), JUDr. Martina Holečková (likvidátor).
Je AM investment, s.r.o. v likvidácii platiteľom DPH?
Nie. AM investment, s.r.o. v likvidácii nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je AM investment, s.r.o. v likvidácii daňovým dlžníkom?
V zozname daňových dlžníkov Finančnej správy je uvedený nedoplatok 1 116,00 € (zoznam k 30. septembra 2026).
Menila firma AM investment, s.r.o. v likvidácii názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 26. júla 2019 (nový názov AM investment, s.r.o. v likvidácii). Sídlo sa zmenilo 2× — naposledy 26. júla 2019. V štatutárnom orgáne je zapísaných 12 zmien.
Je firma AM investment, s.r.o. v likvidácii aktívna?
V registri je zapísaný právny stav: v likvidácii. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 44406851.
Ďalšie subjekty na rovnakej adrese
Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.
- AKMB, s.r.o.IČO 52360458
- BELEVIS Construction, s.r.o.IČO 50377400
- Belevis, s.r.o.IČO 50364286
- CleanDepo s. r. o. "v likvidácii"IČO 50285564
- Cod SPV 10, s.r.o.IČO 54149967
- Cod SPV 11, s.r.o.IČO 54157188
- Cod SPV 4, s.r.o.IČO 53025504
- Cod SPV 5, s.r.o.IČO 53027710
- Cod SPV 6, s.r.o.IČO 53026063
- Cod SPV 7, s.r.o.IČO 53025971
- Cod SPV 8, s.r.o.IČO 53025598
- Cod SPV 9, s.r.o.IČO 54149053
- EVAXION SK, s.r.o.IČO 36786861
- HB living s.r.o.IČO 53557719
- JELENECKÁ living, s.r.o.IČO 52012433
- JL2, s.r.o.IČO 53893751
- PATH Hrabina, s.r.o.IČO 50378406
- Pod Kaštieľom, s.r.o.IČO 52013537
- QUALITY Hrabina, s.r.o.IČO 50377434
- Rapidmax - line s.r.o. v likvidáciiIČO 48019950
Všetky právnické osoby na tejto adrese (26) →
Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 23. 10. 2026.
Ďalšie firmy v Nitrianskom kraji
- €GOLD s. r. o.Šaľa
- 00 s. r. o.Nitra
- 0112358 Equity s. r. o.Nitra
- 1000 Peaks s. r. o.Kolárovo
- 1001 0100 s.r.o.Nitra
- 100matolog, s.r.o.Nitra
- 100 s.r.o.Nitra
- 107, s.r.o.Trávnica
Firmy s podobnou činnosťou
- $OKOLOV V.B s. r. o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- €GOLD s. r. o.Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- 0112358 property s. r. o.Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- 098 Services s. r. o.Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
- 10Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
- 1000 Realít BA, s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- 1000 Realít EU, s. r. o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- 1000 realít +, s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností