Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Anna Hargašová

Anna Hargašová je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Ružová 1359/45, 960 01 Zvolen (okres Zvolen). IČO firmy je 55514111. Vznikla 1. júna 2023, teda pred 3 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
55514111
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Ružová 1359/45, 960 01 Zvolen
Stav
Aktívna

Je firma Anna Hargašová spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Zvolen, 670-33717

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Anna Hargašová
Sídlo
Ružová 1359/45, 960 01 Zvolen
IČO
55514111
Zapísaná
Okresný úrad Zvolen, 670-33717
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Anna Hargašová
IČO
55514111
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Ružová 1359/45, 960 01 Zvolen
Okres
Zvolen
Kraj
Banskobystrický kraj
Dátum vzniku
1. júna 2023
Hlavná činnosť (SK NACE)
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Zvolen
Spisová značka / číslo registrácie
670-33717
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Zvolen: 11 369. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 4 889. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8299) v Banskobystrickom kraji: 3 767. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 55514111.

Čím sa zaoberá Anna Hargašová

Hlavná činnosť · SK NACE

8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby

Štatutárny orgán

  • Anna HargašováPodnikateľ · od 1. júna 2023

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Anna Hargašová

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2023. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2023

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Anna Hargašová
    • Sídlo: Ružová 1359/45, 960 01 Zvolen
    • Podnikateľ: Anna Hargašová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Zvolen, 670-33717.

Časté otázky o firme Anna Hargašová

Aké je IČO firmy Anna Hargašová?

IČO firmy Anna Hargašová je 55514111.

Kde sídli firma Anna Hargašová?

Sídlo firmy Anna Hargašová je Ružová 1359/45, 960 01 Zvolen, okres Zvolen, Banskobystrický kraj.

Čím sa zaoberá Anna Hargašová?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Anna Hargašová?

Firma Anna Hargašová vznikla 1. júna 2023 a existuje 3 roky.

Kto je štatutárom firmy Anna Hargašová?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Anna Hargašová (podnikateľ).

Je Anna Hargašová platiteľom DPH?

Nie. Anna Hargašová nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Anna Hargašová daňovým dlžníkom?

Nie. Anna Hargašová nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Anna Hargašová názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Anna Hargašová aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 55514111.

Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou