Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Anna Neumannová
Anna Neumannová je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom F. Rákócziho 1780/35, 943 01 Štúrovo (okres Nové Zámky). IČO firmy je 14085852. Vznikla 1. januára 1991, teda pred 35 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatný nešpecializovaný maloobchod (4712). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 14085852
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- F. Rákócziho 1780/35, 943 01 Štúrovo
- Stav
- Aktívna
Je firma Anna Neumannová spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Nové Zámky, 404-8563
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Anna Neumannová
- Sídlo
- F. Rákócziho 1780/35, 943 01 Štúrovo
- IČO
- 14085852
- Zapísaná
- Okresný úrad Nové Zámky, 404-8563
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Anna Neumannová
- IČO
- 14085852
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- F. Rákócziho 1780/35, 943 01 Štúrovo
- Okres
- Nové Zámky
- Kraj
- Nitriansky kraj
- Dátum vzniku
- 1. januára 1991
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Nové Zámky
- Spisová značka / číslo registrácie
- 404-8563
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Nové Zámky: 22 257. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 9 535. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4712) v Nitrianskom kraji: 6 064. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá Anna Neumannová
Hlavná činnosť · SK NACE
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 3. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
Štatutárny orgán
- Anna NeumannováPodnikateľ · od 1. januára 1991
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Anna Neumannová
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1991. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
1991
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Anna Neumannová
- Sídlo: F. Rákócziho 1780/35, 943 01 Štúrovo
- Podnikateľ: Anna Neumannová
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Nové Zámky, 404-8563.
Časté otázky o firme Anna Neumannová
Aké je IČO firmy Anna Neumannová?
IČO firmy Anna Neumannová je 14085852.
Kde sídli firma Anna Neumannová?
Sídlo firmy Anna Neumannová je F. Rákócziho 1780/35, 943 01 Štúrovo, okres Nové Zámky, Nitriansky kraj.
Čím sa zaoberá Anna Neumannová?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatný nešpecializovaný maloobchod (4712). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 3.
Kedy vznikla firma Anna Neumannová?
Firma Anna Neumannová vznikla 1. januára 1991 a existuje 35 rokov.
Kto je štatutárom firmy Anna Neumannová?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Anna Neumannová (podnikateľ).
Je Anna Neumannová platiteľom DPH?
Nie. Anna Neumannová nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Anna Neumannová daňovým dlžníkom?
Nie. Anna Neumannová nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Anna Neumannová názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Anna Neumannová aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 14085852.
Ďalšie firmy v Nitrianskom kraji
- €GOLD s. r. o.Šaľa
- 00 s. r. o.Nitra
- 0112358 Equity s. r. o.Nitra
- 1000 Peaks s. r. o.Kolárovo
- 1001 0100 s.r.o.Nitra
- 100matolog, s.r.o.Nitra
- 100 s.r.o.Nitra
- 107, s.r.o.Trávnica
Firmy s podobnou činnosťou
- € - Arabian Business Center - Slovakia s. r. o.Maloobchod so športovými potrebami
- 100pa s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- 100PRO Plus, s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- 107, s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- 10% s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- 10 steps s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- 119 s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- 123abc.sk, s. r. o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod