Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Anton Eikh

Anton Eikh je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Hradská 20262/62A, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa (okres Bratislava II). IČO firmy je 54164028. Vznikla 23. mája 2022, teda pred 4 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výstavba obytných a neobytných budov (4100). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
54164028
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Hradská 20262/62A, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
Stav
Aktívna

Je firma Anton Eikh spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Bratislava, 110-306321

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 20. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Anton Eikh
Sídlo
Hradská 20262/62A, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
IČO
54164028
Zapísaná
Okresný úrad Bratislava, 110-306321
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Anton Eikh
IČO
54164028
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Hradská 20262/62A, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
Okres
Bratislava II
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
23. mája 2022
Hlavná činnosť (SK NACE)
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Bratislava
Spisová značka / číslo registrácie
110-306321
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava II: 45 672. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 15 392. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4100) v Bratislavskom kraji: 8 092. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Anton Eikh

Hlavná činnosť · SK NACE

4100 Výstavba obytných a neobytných budov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 4. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  2. Prípravné práce k realizácii stavby
  3. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  4. Čistiace a upratovacie služby

Štatutárny orgán

  • Anton EikhPodnikateľ · od 23. mája 2022

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Anton Eikh

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2022. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2022

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Anton Eikh
    • Sídlo: Hradská 20262/62A, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
    • Podnikateľ: Anton Eikh

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Bratislava, 110-306321.

Časté otázky o firme Anton Eikh

Aké je IČO firmy Anton Eikh?

IČO firmy Anton Eikh je 54164028.

Kde sídli firma Anton Eikh?

Sídlo firmy Anton Eikh je Hradská 20262/62A, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, okres Bratislava II, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Anton Eikh?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výstavba obytných a neobytných budov (4100). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 4.

Kedy vznikla firma Anton Eikh?

Firma Anton Eikh vznikla 23. mája 2022 a existuje 4 roky.

Kto je štatutárom firmy Anton Eikh?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Anton Eikh (podnikateľ).

Je Anton Eikh platiteľom DPH?

Nie. Anton Eikh nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 20. októbra 2026.

Je Anton Eikh daňovým dlžníkom?

Nie. Anton Eikh nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Anton Eikh názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Anton Eikh aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 54164028.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou