Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
ARKAIM PRODUCTION s. r. o.
ARKAIM PRODUCTION s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača (okres Bratislava III). IČO firmy je 55170862. Vznikla 22. februára 2023, teda pred 3 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti reklamných agentúr (7311). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 55170862
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
- Stav
- Aktívna
Je firma ARKAIM PRODUCTION s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/167359/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2121929359
Registrácia §4, platiteľ od 17. mája 2023.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- ARKAIM PRODUCTION s. r. o.
- Sídlo
- Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
- IČO
- 55170862
- DIČ
- 2121929359
- IČ DPH
- SK2121929359
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/167359/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- ARKAIM PRODUCTION s. r. o.
- IČO
- 55170862
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
- Okres
- Bratislava III
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 22. februára 2023
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 7311 Činnosti reklamných agentúr
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/167359/B
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava III: 42 021. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 21 062. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7311) v Bratislavskom kraji: 6 701. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 55170862.
Čím sa zaoberá ARKAIM PRODUCTION s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
7311 Činnosti reklamných agentúr
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 18. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Služby požičovní
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Dizajnérske činnosti
Zobraziť ďalších 3 predmetov podnikania
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Fotografické služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Štatutárny orgán
- Matej ŽuffaKonateľ · od 22. februára 2023
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy ARKAIM PRODUCTION s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2023. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2023
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: ARKAIM PRODUCTION s. r. o.
- Sídlo: Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
- Základné imanie:
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Konateľ: Matej Žuffa
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/167359/B.
Časté otázky o firme ARKAIM PRODUCTION s. r. o.
Aké je IČO firmy ARKAIM PRODUCTION s. r. o.?
IČO firmy ARKAIM PRODUCTION s. r. o. je 55170862.
Kde sídli firma ARKAIM PRODUCTION s. r. o.?
Sídlo firmy ARKAIM PRODUCTION s. r. o. je Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá ARKAIM PRODUCTION s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti reklamných agentúr (7311). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 18.
Kedy vznikla firma ARKAIM PRODUCTION s. r. o.?
Firma ARKAIM PRODUCTION s. r. o. vznikla 22. februára 2023 a existuje 3 roky.
Kto je štatutárom firmy ARKAIM PRODUCTION s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Matej Žuffa (konateľ).
Je ARKAIM PRODUCTION s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. ARKAIM PRODUCTION s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121929359, platiteľ od 17. mája 2023. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je ARKAIM PRODUCTION s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. ARKAIM PRODUCTION s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma ARKAIM PRODUCTION s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma ARKAIM PRODUCTION s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 55170862.
Ďalšie subjekty na rovnakej adrese
Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.
- "Energia v priestore"IČO 42421195
- "Združenie Brodnianov"IČO 42058031
- 1. lektorská s. r. o.IČO 55806180
- 1.TransFairSlovakia s. r. o.IČO 56681569
- 1000 s. r. o.IČO 57060592
- 1113IČO 52396223
- 1Love Slovakia s. r. o.IČO 57054657
- 2by4 s. r. o.IČO 55144357
- 2indahouse s. r. o.IČO 56982992
- 2RE5 s. r. o.IČO 57547807
- 2va s. r. o.IČO 54718392
- 3forHOME s. r. o.IČO 52710076
- 3gen solutions s. r. o.IČO 57381224
- 3PEC servis s.r.o.IČO 54035791
- 3STAV PROFESIONAL s. r. o.IČO 54078237
- 3STAV-PROFESIONALL s.r.o.IČO 53470532
- 4two s. r. o.IČO 57635978
- 777 s. r. o.IČO 56161166
- A Project Academy, o.zIČO 50206931
- A&I Bloom Life, s. r. o.IČO 57601267
Všetky právnické osoby na tejto adrese (3023) →
Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 22. 10. 2026.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- 0000 s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka
- 000 consulting, spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 001 bratislava-reality, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 005, s.r.o.Chorvátsky Grob
- 009 Partners s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 0100 Conferences, s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 0100 SPV III. s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 0100 SPV II. s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Firmy s podobnou činnosťou
- 0000 s.r.o.Činnosti reklamných agentúr
- 0112358 Equity s. r. o.Činnosti reklamných agentúr
- 01 Go, s. r. o.Činnosti reklamných agentúr
- 01 Marketing House s.r.o.Činnosti reklamných agentúr
- 1000 Peaks s. r. o.Činnosti reklamných agentúr
- 1000 s. r. o.Činnosti reklamných agentúr
- 100Yards & Spirits, s.r.o.Činnosti reklamných agentúr
- 123abc.cz, s. r. o.Činnosti reklamných agentúr