Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
ASTA - STAV s.r.o.
ASTA - STAV s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Zvolenská 603/90A, 962 02 Vígľaš (okres Detva). IČO firmy je 48289175. Vznikla 4. septembra 2015, teda pred 11 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výstavba obytných a neobytných budov (4100). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 48289175
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Zvolenská 603/90A, 962 02 Vígľaš
- Stav
- Aktívna
Je firma ASTA - STAV s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Banská Bystrica, Sro/28554/S
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2120120552
Registrácia §4, platiteľ od 20. júla 2016.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Áno — zverejnené 25. februára 2021
Rok porušenia: 2020.
Daňový dlžník
Áno — 107 313,28 €
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- ASTA - STAV s.r.o.
- Sídlo
- Zvolenská 603/90A, 962 02 Vígľaš
- IČO
- 48289175
- DIČ
- 2120120552
- IČ DPH
- SK2120120552
- Zapísaná
- Okresný súd Banská Bystrica, Sro/28554/S
Údaje z registra
- Obchodné meno
- ASTA - STAV s.r.o.
- IČO
- 48289175
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Zvolenská 603/90A, 962 02 Vígľaš
- Okres
- Detva
- Kraj
- Banskobystrický kraj
- Dátum vzniku
- 4. septembra 2015
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4100 Výstavba obytných a neobytných budov
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Banská Bystrica
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/28554/S
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Detva: 4 740. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 1 299. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4100) v Banskobystrickom kraji: 2 483. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 48289175.
Čím sa zaoberá ASTA - STAV s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 10. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- prípravné práce k realizácii stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- skladovanie
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Štatutárny orgán
- Ján JombíkKonateľ · od 4. septembra 2015
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy ASTA - STAV s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2015. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2015
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: ASTA - STAV s.r.o.
- Sídlo: Zvolenská 603/90A, 962 02 Vígľaš
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ján Jombík
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Banská Bystrica, Sro/28554/S.
Časté otázky o firme ASTA - STAV s.r.o.
Aké je IČO firmy ASTA - STAV s.r.o.?
IČO firmy ASTA - STAV s.r.o. je 48289175.
Kde sídli firma ASTA - STAV s.r.o.?
Sídlo firmy ASTA - STAV s.r.o. je Zvolenská 603/90A, 962 02 Vígľaš, okres Detva, Banskobystrický kraj.
Čím sa zaoberá ASTA - STAV s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výstavba obytných a neobytných budov (4100). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 10.
Kedy vznikla firma ASTA - STAV s.r.o.?
Firma ASTA - STAV s.r.o. vznikla 4. septembra 2015 a existuje 11 rokov.
Aké je základné imanie firmy ASTA - STAV s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy ASTA - STAV s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ján Jombík (konateľ).
Je ASTA - STAV s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. ASTA - STAV s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120120552, platiteľ od 20. júla 2016. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je ASTA - STAV s.r.o. daňovým dlžníkom?
V zozname daňových dlžníkov Finančnej správy je uvedený nedoplatok 107 313,28 € (zoznam k 30. septembra 2026).
Menila firma ASTA - STAV s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma ASTA - STAV s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 48289175.
Ďalšie subjekty na rovnakej adrese
Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.
- BcLoad, s.r.o.IČO 47967706
- RJ WOOD COMPANY s. r. o.IČO 54221641
- SALA engineering s.r.o.IČO 53516231
- STRECHANET s. r. o.IČO 46443321
Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 23. 10. 2026.
Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji
- €UROGYN, s.r.o.Lučenec
- 0252 s. r. o.Banská Bystrica
- 10Kremnica
- 1000PullUpChallengeLučenec
- 1000PullUpChallenge s. r. o.Lučenec
- 1001 powerHalič
- 100pro Real, s.r.o.Banská Bystrica
- 10fingers s. r. o.Žiar nad Hronom
Firmy s podobnou činnosťou
- 100percentný servis, s.r.o.Výstavba obytných a neobytných budov
- 101 UNICORN, s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- 11.DG s.r.o.Výstavba obytných a neobytných budov
- 123 contracting, s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- 1747, s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- 1. Bánovská stavebná spoločnosť s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- 1. Developerská, s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- 1eshop.net s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov