Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
ASTEK group, s. r. o.
ASTEK group, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Bajkalská 9, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto (okres Bratislava III). IČO firmy je 48063924. Vznikla 25. februára 2015, teda pred 11 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (6310). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 48063924
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Bajkalská 9, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- Stav
- Aktívna
Je firma ASTEK group, s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/102622/B
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- ASTEK group, s. r. o.
- Sídlo
- Bajkalská 9, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- IČO
- 48063924
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/102622/B
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- ASTEK group, s. r. o.
- IČO
- 48063924
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Bajkalská 9, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- Okres
- Bratislava III
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 25. februára 2015
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6310 Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/102622/B
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava III: 42 026. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 21 064. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6310) v Bratislavskom kraji: 3 009. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 48063924.
Čím sa zaoberá ASTEK group, s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
6310 Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 13. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- reklamné a marketingové služby,
- počítačové služby,
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- fotografické služby,
- služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
Štatutárny orgán
- Olha AsadchevaKonateľ · od 17. júna 2015
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy ASTEK group, s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2015. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2026
- Zmena sídla: Bajkalská 9, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
2017
- Zmena sídla: Bajkalská 9, 831 04 Bratislava
2016
- Zmena sídla: Grosslingova 4, 811 09 Bratislava
2015
- Koniec funkcie (konateľ): JUDr. Anna Kubik
- Konateľ: Olha Asadcheva
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: ASTEK group, s. r. o.
- Sídlo: Mozartova 19, 811 02 Bratislava
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: JUDr. Anna Kubik
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/102622/B.
Časté otázky o firme ASTEK group, s. r. o.
Aké je IČO firmy ASTEK group, s. r. o.?
IČO firmy ASTEK group, s. r. o. je 48063924.
Kde sídli firma ASTEK group, s. r. o.?
Sídlo firmy ASTEK group, s. r. o. je Bajkalská 9, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá ASTEK group, s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (6310). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 13.
Kedy vznikla firma ASTEK group, s. r. o.?
Firma ASTEK group, s. r. o. vznikla 25. februára 2015 a existuje 11 rokov.
Aké je základné imanie firmy ASTEK group, s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy ASTEK group, s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Olha Asadcheva (konateľ).
Je ASTEK group, s. r. o. platiteľom DPH?
Nie. ASTEK group, s. r. o. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je ASTEK group, s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. ASTEK group, s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma ASTEK group, s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 3× — naposledy 17. februára 2026. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.
Je firma ASTEK group, s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 48063924.
Ďalšie subjekty na rovnakej adrese
Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.
- 32group s.r.o.IČO 50750666
- Armor Element s. r. o.IČO 55746586
- Ballans enterprice, s. r. o.IČO 51719991
- Castleway j. s. a.IČO 57045933
- CKBald s.r.o.IČO 50887661
- domov.skIČO 30857651
- GUIDE SERVICE s.r.o.IČO 45671346
- JFP Group s. r. o.IČO 53316967
- JFP Invest Group s. r. o.IČO 53317017
- JustCreate3D s. r. o.IČO 54557780
- lique s. r. o.IČO 50662724
- Lottery Europe s. r. o.IČO 46940073
- Mlyn Matadorka s. r. o.IČO 57512213
- NEUROFIS, s.r.o.IČO 45629731
- Olivenza s. r. o.IČO 45348871
- PEEF s. r. o.IČO 57198705
- ROSTEON s. r. o.IČO 50746472
- SK TOWER, s. r. o.IČO 53406443
- Slovenská asociácia novinárovIČO 30790506
- SML Home, s.r.o.IČO 50246879
Všetky právnické osoby na tejto adrese (26) →
Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 23. 10. 2026.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- 0000 s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka
- 000 consulting, spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 001 bratislava-reality, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 005, s.r.o.Chorvátsky Grob
- 009 Partners s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 0100 Conferences, s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 0100 SPV III. s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 0100 SPV II. s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Firmy s podobnou činnosťou
- 100Mega Slovakia s.r.o.Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
- 12ka s. r. o.Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
- 1965budapest s. r. o.Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
- 1-Atech s.r.o.Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
- 1. Megau, s. r. o.Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
- 1X s.r.o.Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
- 20deka, s. r. o.Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
- 24/7 online s.r.o.Činnosti webových vyhľadávacích portálov