Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Attila Kiss

Attila Kiss je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Dolné Janíky 264, 930 39 Janíky (okres Dunajská Streda). IČO firmy je 50856596. Vznikla 18. apríla 2017, teda pred 9 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: murovanie a murárske práce (4391). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
50856596
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Dolné Janíky 264, 930 39 Janíky
Stav
Aktívna

Je firma Attila Kiss spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Dunajská Streda, 210-34911

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Attila Kiss
Sídlo
Dolné Janíky 264, 930 39 Janíky
IČO
50856596
Zapísaná
Okresný úrad Dunajská Streda, 210-34911
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Attila Kiss
IČO
50856596
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Dolné Janíky 264, 930 39 Janíky
Okres
Dunajská Streda
Kraj
Trnavský kraj
Dátum vzniku
18. apríla 2017
Hlavná činnosť (SK NACE)
4391 Murovanie a murárske práce
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Dunajská Streda
Spisová značka / číslo registrácie
210-34911
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Dunajská Streda: 24 794. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 11 978. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4391) v Trnavskom kraji: 729. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 50856596.

Čím sa zaoberá Attila Kiss

Hlavná činnosť · SK NACE

4391 Murovanie a murárske práce

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Murárstvo

Štatutárny orgán

  • Attila KissPodnikateľ · od 18. apríla 2017

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Attila Kiss

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2017. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2017

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Attila Kiss
    • Sídlo: Dolné Janíky 264, 930 39 Janíky
    • Podnikateľ: Attila Kiss

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Dunajská Streda, 210-34911.

Časté otázky o firme Attila Kiss

Aké je IČO firmy Attila Kiss?

IČO firmy Attila Kiss je 50856596.

Kde sídli firma Attila Kiss?

Sídlo firmy Attila Kiss je Dolné Janíky 264, 930 39 Janíky, okres Dunajská Streda, Trnavský kraj.

Čím sa zaoberá Attila Kiss?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je murovanie a murárske práce (4391). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Attila Kiss?

Firma Attila Kiss vznikla 18. apríla 2017 a existuje 9 rokov.

Kto je štatutárom firmy Attila Kiss?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Attila Kiss (podnikateľ).

Je Attila Kiss platiteľom DPH?

Nie. Attila Kiss nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Attila Kiss daňovým dlžníkom?

Nie. Attila Kiss nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Attila Kiss názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Attila Kiss aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50856596.

Ďalšie firmy v Trnavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou