Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Aurora Solutions, j. s. a.

Aurora Solutions, j. s. a. je jednoduchá spoločnosť na akcie so sídlom Potočná 586/8, 900 55 Lozorno (okres Malacky). IČO firmy je 52683125. Vznikla 17. októbra 2019, teda pred 7 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (6290). Základné imanie zapísané v registri je 1,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
52683125
Právna forma
Jednoduchá spoločnosť na akcie
Sídlo
Potočná 586/8, 900 55 Lozorno
Stav
Aktívna

Je firma Aurora Solutions, j. s. a. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sja/95/B

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Aurora Solutions, j. s. a.
Sídlo
Potočná 586/8, 900 55 Lozorno
IČO
52683125
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sja/95/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Aurora Solutions, j. s. a.
IČO
52683125
Právna forma
Jednoduchá spoločnosť na akcie
Sídlo
Potočná 586/8, 900 55 Lozorno
Okres
Malacky
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
17. októbra 2019
Základné imanie
1,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
6290 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sja/95/B
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Malacky: 14 889. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6290) v Bratislavskom kraji: 1 553. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Aurora Solutions, j. s. a.

Hlavná činnosť · SK NACE

6290 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 18. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. počítačové služby
  2. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  3. sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  4. sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  5. reklamné a marketingové služby
  6. služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  7. prenájom hnuteľných vecí
  8. činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  9. administratívne služby
  10. vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  11. služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
  12. organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  13. prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  14. prieskum trhu a verejnej mienky
  15. vydavateľská činnosť
Zobraziť ďalších 3 predmetov podnikania
  1. uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  2. nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla
  3. finančný lízing

Štatutárny orgán

  • Mgr. Peter NižňanskýPredstavenstvo · od 31. marca 2026

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Aurora Solutions, j. s. a.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2019. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2026

    • Koniec funkcie (predstavenstvo): Ing. Martin Viselka
    • Koniec funkcie (predstavenstvo): Mgr. Peter Nižnanský
    • Predstavenstvo: Mgr. Peter Nižňanský
  2. 2020

    • Zmena sídla: Potočná 586/8, 900 55 Lozorno
  3. 2019

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Aurora Solutions, j. s. a.
    • Sídlo: Kopčianska 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
    • Základné imanie: 1,00 €
    • Základné imanie:
    • Predstavenstvo: Ing. Martin Viselka
    • Predstavenstvo: Mgr. Peter Nižnanský

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

1,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sja/95/B.

Časté otázky o firme Aurora Solutions, j. s. a.

Aké je IČO firmy Aurora Solutions, j. s. a.?

IČO firmy Aurora Solutions, j. s. a. je 52683125.

Kde sídli firma Aurora Solutions, j. s. a.?

Sídlo firmy Aurora Solutions, j. s. a. je Potočná 586/8, 900 55 Lozorno, okres Malacky, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Aurora Solutions, j. s. a.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (6290). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 18.

Kedy vznikla firma Aurora Solutions, j. s. a.?

Firma Aurora Solutions, j. s. a. vznikla 17. októbra 2019 a existuje 7 rokov.

Aké je základné imanie firmy Aurora Solutions, j. s. a.?

Základné imanie zapísané v registri je 1,00 €.

Kto je štatutárom firmy Aurora Solutions, j. s. a.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Mgr. Peter Nižňanský (predstavenstvo).

Je Aurora Solutions, j. s. a. platiteľom DPH?

Nie. Aurora Solutions, j. s. a. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Aurora Solutions, j. s. a. daňovým dlžníkom?

Nie. Aurora Solutions, j. s. a. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Aurora Solutions, j. s. a. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 4. novembra 2020. V štatutárnom orgáne je zapísaných 5 zmien.

Je firma Aurora Solutions, j. s. a. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52683125.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou