Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

B poke s. r. o.

B poke s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Na Vtáčniku 3471/34, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto (okres Bratislava III). IČO firmy je 55409938. Vznikla 29. apríla 2023, teda pred 3 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: reštauračné činnosti (5611). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2024 dosiahla firma tržby 74 624 € a zisk 11 466 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 1 929,5 %. Spolu majetok ku koncu roka 2024: 21 902 €, vlastné imanie -4 370 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
55409938
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Na Vtáčniku 3471/34, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Stav
Aktívna

Je firma B poke s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/169149/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2121979948

    Registrácia §4, platiteľ od 1. februára 2025.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
B poke s. r. o.
Sídlo
Na Vtáčniku 3471/34, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
IČO
55409938
DIČ
2121979948
IČ DPH
SK2121979948
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/169149/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
B poke s. r. o.
IČO
55409938
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Na Vtáčniku 3471/34, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Okres
Bratislava III
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
29. apríla 2023
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
5611 Reštauračné činnosti
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/169149/B
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava III: 41 986. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 21 032. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5611) v Bratislavskom kraji: 3 362. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy B poke s. r. o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 dosiahla firma tržby 74 624 € a zisk 11 466 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 1 929,5 %. Spolu majetok ku koncu roka 2024: 21 902 €, vlastné imanie -4 370 €.

Tržby (čistý obrat)
2023: 4 tis. €'232024: 75 tis. €'2475 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2023: -21 tis. €'232024: 11 tis. €'2411 tis. €
Finančné údaje firmy B poke s. r. o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
202474 624 €11 466 €21 902 €-4 370 €26 272 €
20233 677 €-20 835 €4 660 €-15 835 €20 495 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá B poke s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

5611 Reštauračné činnosti

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 5. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  2. Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
  3. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  4. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  5. Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Štatutárny orgán

  • Branislav ŠtálnikKonateľ · od 29. apríla 2023

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy B poke s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2023. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2023

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: B poke s. r. o.
    • Sídlo: Na Vtáčniku 3471/34, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Branislav Štálnik

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/169149/B.

Časté otázky o firme B poke s. r. o.

Aké je IČO firmy B poke s. r. o.?

IČO firmy B poke s. r. o. je 55409938.

Kde sídli firma B poke s. r. o.?

Sídlo firmy B poke s. r. o. je Na Vtáčniku 3471/34, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá B poke s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je reštauračné činnosti (5611). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 5.

Kedy vznikla firma B poke s. r. o.?

Firma B poke s. r. o. vznikla 29. apríla 2023 a existuje 3 roky.

Aké je základné imanie firmy B poke s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy B poke s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Branislav Štálnik (konateľ).

Aké tržby má B poke s. r. o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala firma B poke s. r. o. tržby 74 624 €, medziročne viac o 1 929,5 %.

Je B poke s. r. o. zisková?

Áno. Za rok 2024 vykázala firma zisk po zdanení 11 466 €.

Je B poke s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. B poke s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121979948, platiteľ od 1. februára 2025. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je B poke s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. B poke s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma B poke s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma B poke s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 55409938.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou