Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
BCB Lab, s.r.o.
BCB Lab, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Ružový háj 937, 929 01 Dunajská Streda (okres Dunajská Streda). IČO firmy je 53408349. Vznikla 4. novembra 2020, teda pred 5 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné vzdelávanie i. n. (8559). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 53408349
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Ružový háj 937, 929 01 Dunajská Streda
- Stav
- Aktívna
Je firma BCB Lab, s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Trnava, Sro/47891/T
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- BCB Lab, s.r.o.
- Sídlo
- Ružový háj 937, 929 01 Dunajská Streda
- IČO
- 53408349
- Zapísaná
- Okresný súd Trnava, Sro/47891/T
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- BCB Lab, s.r.o.
- IČO
- 53408349
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Ružový háj 937, 929 01 Dunajská Streda
- Okres
- Dunajská Streda
- Kraj
- Trnavský kraj
- Dátum vzniku
- 4. novembra 2020
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 8559 Ostatné vzdelávanie i. n.
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Trnava
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/47891/T
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Dunajská Streda: 24 775. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 9 090. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8559) v Trnavskom kraji: 1 162. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá BCB Lab, s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
8559 Ostatné vzdelávanie i. n.
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 10. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- administratívne služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- čistiace a upratovacie služby
- výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- zadávanie klinického skúšania liečiv
- informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Štatutárny orgán
- MUDr. Judita ĎurovskáKonateľ · od 4. novembra 2020
- MUDr. Mgr. Ondrej ĎurovskýKonateľ · od 4. novembra 2020
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy BCB Lab, s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2020. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2022
- Koniec funkcie (konateľ): Ondrej Ďurovský
2020
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: BCB Lab, s.r.o.
- Sídlo: Ružový háj 937, 929 01 Dunajská Streda
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: MUDr. Judita Ďurovská
- Konateľ: MUDr. Mgr. Ondrej Ďurovský
- Konateľ: Ondrej Ďurovský
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Trnava, Sro/47891/T.
Časté otázky o firme BCB Lab, s.r.o.
Aké je IČO firmy BCB Lab, s.r.o.?
IČO firmy BCB Lab, s.r.o. je 53408349.
Kde sídli firma BCB Lab, s.r.o.?
Sídlo firmy BCB Lab, s.r.o. je Ružový háj 937, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda, Trnavský kraj.
Čím sa zaoberá BCB Lab, s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné vzdelávanie i. n. (8559). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 10.
Kedy vznikla firma BCB Lab, s.r.o.?
Firma BCB Lab, s.r.o. vznikla 4. novembra 2020 a existuje 5 rokov.
Aké je základné imanie firmy BCB Lab, s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy BCB Lab, s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: MUDr. Judita Ďurovská (konateľ), MUDr. Mgr. Ondrej Ďurovský (konateľ).
Je BCB Lab, s.r.o. platiteľom DPH?
Nie. BCB Lab, s.r.o. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je BCB Lab, s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. BCB Lab, s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma BCB Lab, s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 4 zmien.
Je firma BCB Lab, s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 53408349.
Ďalšie firmy v Trnavskom kraji
- 010 s. r. o.Matúškovo
- 01 Auth, s.r.o.Holíč
- 01 Go, s. r. o.Holíč
- 01 Marketing House s.r.o.Skalica
- 01 People s.r.o.Holíč
- 045 s. r. o.Trnava
- 04 J-J s.r.o.Kopčany
- 1000 realít +, s.r.o.Trnava
Firmy s podobnou činnosťou
- 1. ESO, n.o. v likvidáciiOstatné vzdelávanie i. n.
- 1 GLOBAL AUTOŠKOLA s. r. o.Činnosti autoškôl
- 1. lektorská s. r. o.Ostatné vzdelávanie i. n.
- 1. Súkromná materská škola - Štvorlístok, spoločnosť s ručením obmedzenýmPredškolská výchova
- 1. Súkromné Banskobystrické gymnázium s.r.o.Stredné všeobecno-vzdelávacie školstvo
- 1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, BratislavaStredné všeobecno-vzdelávacie školstvo
- 2002 Consulting s. r. o.Ostatné vzdelávanie i. n.
- 213 s. r. o.Ostatné vzdelávanie i. n.