Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Beáta Franeková, Creative & Travel

Beáta Franeková, Creative & Travel je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Trnové, Na kopci 534/9, 010 01 Žilina (okres Žilina). IČO firmy je 48093475. Vznikla 1. apríla 2015, teda pred 11 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti cestovných agentúr (7911). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
48093475
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Trnové, Na kopci 534/9, 010 01 Žilina
Stav
Aktívna

Je firma Beáta Franeková, Creative & Travel spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Žilina, 580-55755

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Beáta Franeková, Creative & Travel
Sídlo
Trnové, Na kopci 534/9, 010 01 Žilina
IČO
48093475
Zapísaná
Okresný úrad Žilina, 580-55755
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Beáta Franeková, Creative & Travel
IČO
48093475
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Trnové, Na kopci 534/9, 010 01 Žilina
Okres
Žilina
Kraj
Žilinský kraj
Dátum vzniku
1. apríla 2015
Hlavná činnosť (SK NACE)
7911 Činnosti cestovných agentúr
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Žilina
Spisová značka / číslo registrácie
580-55755
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Žilina: 35 406. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 17 005. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7911) v Žilinskom kraji: 120. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 48093475.

Čím sa zaoberá Beáta Franeková, Creative & Travel

Hlavná činnosť · SK NACE

7911 Činnosti cestovných agentúr

Štatutárny orgán

  • Beáta FranekováPodnikateľ · od 1. apríla 2015

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Beáta Franeková, Creative & Travel

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2015. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2015

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Beáta Franeková, Creative & Travel
    • Sídlo: Trnové, Na kopci 534/9, 010 01 Žilina
    • Podnikateľ: Beáta Franeková

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Žilina, 580-55755.

Časté otázky o firme Beáta Franeková, Creative & Travel

Aké je IČO firmy Beáta Franeková, Creative & Travel?

IČO firmy Beáta Franeková, Creative & Travel je 48093475.

Kde sídli firma Beáta Franeková, Creative & Travel?

Sídlo firmy Beáta Franeková, Creative & Travel je Trnové, Na kopci 534/9, 010 01 Žilina, okres Žilina, Žilinský kraj.

Čím sa zaoberá Beáta Franeková, Creative & Travel?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti cestovných agentúr (7911).

Kedy vznikla firma Beáta Franeková, Creative & Travel?

Firma Beáta Franeková, Creative & Travel vznikla 1. apríla 2015 a existuje 11 rokov.

Kto je štatutárom firmy Beáta Franeková, Creative & Travel?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Beáta Franeková (podnikateľ).

Je Beáta Franeková, Creative & Travel platiteľom DPH?

Nie. Beáta Franeková, Creative & Travel nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Beáta Franeková, Creative & Travel daňovým dlžníkom?

Nie. Beáta Franeková, Creative & Travel nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Beáta Franeková, Creative & Travel názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Beáta Franeková, Creative & Travel aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 48093475.

Ďalšie firmy v Žilinskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou