Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
BEM-tech, s.r.o.
BEM-tech, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom M. Mišíka 400/21, 971 01 Prievidza (okres Prievidza). IČO firmy je 44302690. Vznikla 30. júla 2008, teda pred 18 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: inštalácia izolácie (4323). Základné imanie zapísané v registri je 6 672,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 32 256 € a zisk 687 €. Tržby sa medziročne znížili o 8,6 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 132 938 €, vlastné imanie 129 555 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 44302690
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- M. Mišíka 400/21, 971 01 Prievidza
- Stav
- Aktívna
Je firma BEM-tech, s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Trenčín, Sro/44329/R
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2022657186
Registrácia §4, platiteľ od 11. augusta 2008.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- BEM-tech, s.r.o.
- Sídlo
- M. Mišíka 400/21, 971 01 Prievidza
- IČO
- 44302690
- DIČ
- 2022657186
- IČ DPH
- SK2022657186
- Zapísaná
- Okresný súd Trenčín, Sro/44329/R
Údaje z registra
- Obchodné meno
- BEM-tech, s.r.o.
- IČO
- 44302690
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- M. Mišíka 400/21, 971 01 Prievidza
- Okres
- Prievidza
- Kraj
- Trenčiansky kraj
- Dátum vzniku
- 30. júla 2008
- Základné imanie
- 6 672,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4323 Inštalácia izolácie
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Trenčín
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/44329/R
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Prievidza: 18 144. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 4 850. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4323) v Trenčianskom kraji: 216. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy BEM-tech, s.r.o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 32 256 € a zisk 687 €. Tržby sa medziročne znížili o 8,6 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 132 938 €, vlastné imanie 129 555 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32 256 € | 687 € | 132 938 € | 129 555 € | 3 383 € |
| 2024 | 35 301 € | 911 € | 133 306 € | 128 869 € | 4 437 € |
| 2023 | 22 056 € | 178 € | 130 461 € | 127 958 € | 2 503 € |
| 2022 | 92 437 € | 588 € | 130 097 € | 127 779 € | 2 318 € |
| 2021 | 94 310 € | 353 € | 189 009 € | 177 192 € | 11 817 € |
| 2020 | 118 519 € | 532 € | 202 978 € | 176 839 € | 26 139 € |
| 2019 | 102 564 € | 79 € | 227 870 € | 196 307 € | 31 563 € |
| 2018 | 125 137 € | 1 408 € | 303 094 € | 266 228 € | 36 866 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá BEM-tech, s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
4323 Inštalácia izolácie
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 9. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, výroby a obchodu v rozsahu voľnej živnosti
- výroba hliníkových okien a dverí
- výmena a osadzovanie okien, osadzovanie parapetov bez úpravy stavebných otvorov
- prípravné práce pre stavbu - zemné, výkopové a búracie práce
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- reklamná a propagačná činnosť
- maliarske a natieračské práce
- podnikateľské poradenstvo
Štatutárny orgán
- Boris ReindlKonateľ · od 30. júla 2008
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy BEM-tech, s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2008. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2022
- Zmena sídla: M. Mišíka 400/21, 971 01 Prievidza
- Koniec funkcie (konateľ): Erik Mikič
2010
- Koniec funkcie (konateľ): Marián Kucman
2009
- Prepočet základného imania na eurá: 6 672,00 €
- Základné imanie:
2008
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: BEM-tech, s.r.o.
- Sídlo: Povstania 1279/C, 955 01 Topoľčany
- Základné imanie:
- Základné imanie: 201 000 Sk
- Konateľ: Boris Reindl
- Konateľ: Erik Mikič
- Konateľ: Marián Kucman
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
6 672,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Trenčín, Sro/44329/R.
Časté otázky o firme BEM-tech, s.r.o.
Aké je IČO firmy BEM-tech, s.r.o.?
IČO firmy BEM-tech, s.r.o. je 44302690.
Kde sídli firma BEM-tech, s.r.o.?
Sídlo firmy BEM-tech, s.r.o. je M. Mišíka 400/21, 971 01 Prievidza, okres Prievidza, Trenčiansky kraj.
Čím sa zaoberá BEM-tech, s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je inštalácia izolácie (4323). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 9.
Kedy vznikla firma BEM-tech, s.r.o.?
Firma BEM-tech, s.r.o. vznikla 30. júla 2008 a existuje 18 rokov.
Aké je základné imanie firmy BEM-tech, s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 6 672,00 €.
Kto je štatutárom firmy BEM-tech, s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Boris Reindl (konateľ).
Aké tržby má BEM-tech, s.r.o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma BEM-tech, s.r.o. tržby 32 256 €, medziročne menej o 8,6 %.
Je BEM-tech, s.r.o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 687 €.
Je BEM-tech, s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. BEM-tech, s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2022657186, platiteľ od 11. augusta 2008. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je BEM-tech, s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. BEM-tech, s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma BEM-tech, s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 14. októbra 2022. V štatutárnom orgáne je zapísaných 5 zmien.
Je firma BEM-tech, s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 44302690.
Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji
- ELKOMPLET, s.r.o.Prievidza
- MT-Tech s.r.o.Prievidza
- Spotrebič Sk, s.r.o.Pravenec
- Vojtech POKRYVAČ, s. r. o.Bojnice
- B4 REALITY, s. r. o.Trenčín
- BARNIA, s. r. o.Bolešov
- Euro Asset s. r. o.Trenčín
- GRIFMEDIA s.r.o.Bánovce nad Bebravou
Firmy s podobnou činnosťou
- AI-ELECTRO s.r.o.Elektrická inštalácia
- AKEPS, s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- A&R Holding s.r.o.Maľovanie a zasklievanie
- CSA-KA s. r. o.Murovanie a murárske práce
- ELKOMPLET, s.r.o.Elektrická inštalácia
- KSU s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Leffler - Stav, s.r.o.,Zemné práce
- littlefinger, s.r.o.Murovanie a murárske práce