Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
BEMAR SK s.r.o.
BEMAR SK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Prašná 6, 040 18 Košice - Krásna. IČO firmy je 36606928. Vznikla 10. mája 2006, teda pred 20 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatný nešpecializovaný maloobchod (4712). Základné imanie zapísané v registri je 6 639,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 36606928
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Prašná 6, 040 18 Košice - Krásna
- Stav
- Aktívna
Je firma BEMAR SK s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Košice, Sro/18089/V
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2022180061
Registrácia §4, platiteľ od 1. júna 2017.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- BEMAR SK s.r.o.
- Sídlo
- Prašná 6, 040 18 Košice - Krásna
- IČO
- 36606928
- DIČ
- 2022180061
- IČ DPH
- SK2022180061
- Zapísaná
- Mestský súd Košice, Sro/18089/V
Údaje z registra
- Obchodné meno
- BEMAR SK s.r.o.
- IČO
- 36606928
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Prašná 6, 040 18 Košice - Krásna
- Dátum vzniku
- 10. mája 2006
- Základné imanie
- 6 639,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Košice
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/18089/V
- Stav
- Aktívna
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 36606928.
Čím sa zaoberá BEMAR SK s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 20. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb
- prenájom strojov a zariadení
- zámočníctvo
- lešenárske práce
- maliarske, natieračské a sklenárske práce
- čistiace a upratovacie práce
- búracie a zemné práce a prípravné práce pre stavby
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností
- vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo
- krajčírske práce
- murárstvo
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností
Zobraziť ďalších 5 predmetov podnikania
- klampiarstvo
- tesárstvo
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- reklamná činnosť
- modeling
Štatutárny orgán
- Marián BehunKonateľ · od 29. decembra 2016
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy BEMAR SK s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2006. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2017
- Zmena obchodného mena na: BEMAR SK s.r.o.
- Zmena sídla: Prašná 6, 040 18 Košice - Krásna
- Koniec funkcie (konateľ): Stanislav Roba
2016
- Konateľ: Marián Behun
2011
- Základné imanie: 6 639,00 €
- Základné imanie:
2006
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: ROBASTAV s.r.o.
- Sídlo: Goldírova 4, 040 18 Košice - Krásna
- Základné imanie: 200 000 Sk
- Základné imanie:
- Konateľ: Stanislav Roba
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Základné imanie
6 639,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Košice, Sro/18089/V.
Časté otázky o firme BEMAR SK s.r.o.
Aké je IČO firmy BEMAR SK s.r.o.?
IČO firmy BEMAR SK s.r.o. je 36606928.
Kde sídli firma BEMAR SK s.r.o.?
Sídlo firmy BEMAR SK s.r.o. je Prašná 6, 040 18 Košice - Krásna.
Čím sa zaoberá BEMAR SK s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatný nešpecializovaný maloobchod (4712). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 20.
Kedy vznikla firma BEMAR SK s.r.o.?
Firma BEMAR SK s.r.o. vznikla 10. mája 2006 a existuje 20 rokov.
Aké je základné imanie firmy BEMAR SK s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 6 639,00 €.
Kto je štatutárom firmy BEMAR SK s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Marián Behun (konateľ).
Je BEMAR SK s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. BEMAR SK s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2022180061, platiteľ od 1. júna 2017. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je BEMAR SK s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. BEMAR SK s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma BEMAR SK s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 2. februára 2017 (nový názov BEMAR SK s.r.o.). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 2. februára 2017. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.
Je firma BEMAR SK s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 36606928.
Firmy s podobnou činnosťou
- € - Arabian Business Center - Slovakia s. r. o.Maloobchod so športovými potrebami
- 100pa s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- 100PRO Plus, s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- 107, s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- 10% s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- 10 steps s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- 119 s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- 123abc.sk, s. r. o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod