Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Bezpečná cesta

Bezpečná cesta je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom Svätého Urbana 20, Šenkvice (okres Pezinok). IČO firmy je 57886300. Vznikla 11. septembra 2026. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
57886300
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Svätého Urbana 20, Šenkvice
Stav
Aktívna

Je firma Bezpečná cesta spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Bratislava, VVS/1-900/90-75213

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 20. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Bezpečná cesta
Sídlo
Svätého Urbana 20, Šenkvice
IČO
57886300
Zapísaná
Okresný úrad Bratislava, VVS/1-900/90-75213
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Bezpečná cesta
IČO
57886300
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Svätého Urbana 20, Šenkvice
Okres
Pezinok
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
11. septembra 2026
Hlavná činnosť (SK NACE)
9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Zdrojový register
Register občianskych združení
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Bratislava
Spisová značka / číslo registrácie
VVS/1-900/90-75213
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Pezinok: 13 788. Z nich s právnou formou združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.): 1 177. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9499) v Bratislavskom kraji: 13 684. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Bezpečná cesta

Hlavná činnosť · SK NACE

9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 2. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. iné
  2. Hlavným cieľom združenia je ochrana, rozvoj, údržba a zvyšovanie bezpečnosti na pozemných komunikáciách, cestách, chodníkoch a verejných priestranstvách. Združenie sa zameriava na odstraňovanie bezpečnostných rizík v doprave a zlepšovanie technického stavu a estetického vzhľadu infraštruktúry pre motoristov, cyklistov a chodcov

Štatutárny orgán

  • Albert ĎurišIný štatutárny orgán · od 11. septembra 2026

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Bezpečná cesta

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2026. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2026

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Bezpečná cesta
    • Sídlo: Svätého Urbana 20, Šenkvice
    • Iný štatutárny orgán: Albert Ďuriš

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Bratislava, VVS/1-900/90-75213.

Časté otázky o firme Bezpečná cesta

Aké je IČO firmy Bezpečná cesta?

IČO firmy Bezpečná cesta je 57886300.

Kde sídli firma Bezpečná cesta?

Sídlo firmy Bezpečná cesta je Svätého Urbana 20, Šenkvice, okres Pezinok, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Bezpečná cesta?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 2.

Kedy vznikla firma Bezpečná cesta?

Firma Bezpečná cesta vznikla 11. septembra 2026.

Kto je štatutárom firmy Bezpečná cesta?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Albert Ďuriš (iný štatutárny orgán).

Je Bezpečná cesta platiteľom DPH?

Nie. Bezpečná cesta nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 20. októbra 2026.

Je Bezpečná cesta daňovým dlžníkom?

Nie. Bezpečná cesta nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Bezpečná cesta názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Bezpečná cesta aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 57886300.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou