Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
bHcomp s. r. o.
bHcomp s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Veľké Zalužice 40, 072 34 Zalužice (okres Michalovce). IČO firmy je 50640381. Vznikla 18. januára 2017, teda pred 9 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (6220). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 237 972 € a zisk 560 €. Tržby sa medziročne znížili o 19,8 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 107 360 €, vlastné imanie 976 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 50640381
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Veľké Zalužice 40, 072 34 Zalužice
- Stav
- Aktívna
Je firma bHcomp s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Košice, Sro/40574/V
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2120416122
Registrácia §4, platiteľ od 1. apríla 2017.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- bHcomp s. r. o.
- Sídlo
- Veľké Zalužice 40, 072 34 Zalužice
- IČO
- 50640381
- DIČ
- 2120416122
- IČ DPH
- SK2120416122
- Zapísaná
- Mestský súd Košice, Sro/40574/V
Údaje z registra
- Obchodné meno
- bHcomp s. r. o.
- IČO
- 50640381
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Veľké Zalužice 40, 072 34 Zalužice
- Okres
- Michalovce
- Kraj
- Košický kraj
- Dátum vzniku
- 18. januára 2017
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6220 Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Košice
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/40574/V
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Michalovce: 12 887. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 3 764. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6220) v Košickom kraji: 1 646. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy bHcomp s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 237 972 € a zisk 560 €. Tržby sa medziročne znížili o 19,8 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 107 360 €, vlastné imanie 976 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 237 972 € | 560 € | 107 360 € | 976 € | 106 384 € |
| 2024 | 296 878 € | 8 354 € | 125 651 € | 416 € | 125 235 € |
| 2023 | 249 006 € | -7 486 € | 145 092 € | -7 936 € | 153 028 € |
| 2022 | 200 439 € | -5 600 € | 135 577 € | -452 € | 136 029 € |
| 2021 | 163 965 € | -3 040 € | 122 080 € | 3 391 € | 118 689 € |
| 2020 | 123 183 € | 2 872 € | 82 876 € | 2 190 € | 80 686 € |
| 2019 | 77 052 € | -1 507 € | 26 377 € | -667 € | 27 044 € |
| 2018 | 80 482 € | -3 973 € | 25 905 € | 2 720 € | 23 185 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá bHcomp s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
6220 Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 6. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- prevádzkovanie technickej služby podľa § 7 ods. 1 zákona o súkromnej bezpečnosti v rozsahu: projektovanie, montáž, údržba, revízia, oprava zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
Štatutárny orgán
- Michal HrehovčíkKonateľ · od 18. januára 2017
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy bHcomp s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2017. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2017
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: bHcomp s. r. o.
- Sídlo: Veľké Zalužice 40, 072 34 Zalužice
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Michal Hrehovčík
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Košice, Sro/40574/V.
Časté otázky o firme bHcomp s. r. o.
Aké je IČO firmy bHcomp s. r. o.?
IČO firmy bHcomp s. r. o. je 50640381.
Kde sídli firma bHcomp s. r. o.?
Sídlo firmy bHcomp s. r. o. je Veľké Zalužice 40, 072 34 Zalužice, okres Michalovce, Košický kraj.
Čím sa zaoberá bHcomp s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (6220). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 6.
Kedy vznikla firma bHcomp s. r. o.?
Firma bHcomp s. r. o. vznikla 18. januára 2017 a existuje 9 rokov.
Aké je základné imanie firmy bHcomp s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy bHcomp s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Michal Hrehovčík (konateľ).
Aké tržby má bHcomp s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma bHcomp s. r. o. tržby 237 972 €, medziročne menej o 19,8 %.
Je bHcomp s. r. o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 560 €.
Je bHcomp s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. bHcomp s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120416122, platiteľ od 1. apríla 2017. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je bHcomp s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. bHcomp s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma bHcomp s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma bHcomp s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50640381.
Ďalšie firmy v Košickom kraji
- AG Stav MI, s.r.o.Pavlovce nad Uhom
- Duck & Bro s.r.o.Michalovce
- PALM - PLAST s.r.o.Michalovce
- AI-ELECTRO s.r.o.Košice - mestská časť Západ
- Chic and Fash s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto
- CodeTide s. r. o.Gemerská Panica
- Ferdi - rancs s.r.o.Dlhá Ves
- fokus interiér, s.r.o.Lúčka
Firmy s podobnou činnosťou
- Blue Soft Fusion s. r. o.Počítačové programovanie
- Clever analytics s. r. o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- CodeTide s. r. o.Počítačové programovanie
- Fusion Systems, s.r.o.Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
- Intellium s. r. o.Počítačové programovanie
- LIBRA GROUP s.r.o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- ML - PRO s.r.o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- NUIT s.r.o.Počítačové programovanie