Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

BIKEZA TEAM

BIKEZA TEAM je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom 1. mája 1011/13, 010 01 Žilina (okres Žilina). IČO firmy je 50057201. Vznikla 11. decembra 2015, teda pred 10 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti športových klubov (9312). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
50057201
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
1. mája 1011/13, 010 01 Žilina
Stav
Aktívna

Je firma BIKEZA TEAM spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    MV SR, VVS/1-900/90-47321

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
BIKEZA TEAM
Sídlo
1. mája 1011/13, 010 01 Žilina
IČO
50057201
Zapísaná
MV SR, VVS/1-900/90-47321
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
BIKEZA TEAM
IČO
50057201
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
1. mája 1011/13, 010 01 Žilina
Okres
Žilina
Kraj
Žilinský kraj
Dátum vzniku
11. decembra 2015
Hlavná činnosť (SK NACE)
9312 Činnosti športových klubov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Zdrojový register
Register občianskych združení
Registrový súd / úrad
MV SR
Spisová značka / číslo registrácie
VVS/1-900/90-47321
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Žilina: 35 406. Z nich s právnou formou združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.): 2 076. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9312) v Žilinskom kraji: 1 549. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá BIKEZA TEAM

Hlavná činnosť · SK NACE

9312 Činnosti športových klubov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. ŠK

História firmy BIKEZA TEAM

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2015. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2015

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: BIKEZA TEAM
    • Sídlo: 1. mája 1011/13, 010 01 Žilina

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: MV SR, VVS/1-900/90-47321.

Časté otázky o firme BIKEZA TEAM

Aké je IČO firmy BIKEZA TEAM?

IČO firmy BIKEZA TEAM je 50057201.

Kde sídli firma BIKEZA TEAM?

Sídlo firmy BIKEZA TEAM je 1. mája 1011/13, 010 01 Žilina, okres Žilina, Žilinský kraj.

Čím sa zaoberá BIKEZA TEAM?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti športových klubov (9312). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma BIKEZA TEAM?

Firma BIKEZA TEAM vznikla 11. decembra 2015 a existuje 10 rokov.

Je BIKEZA TEAM platiteľom DPH?

Nie. BIKEZA TEAM nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je BIKEZA TEAM daňovým dlžníkom?

Nie. BIKEZA TEAM nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma BIKEZA TEAM názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo.

Je firma BIKEZA TEAM aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50057201.

Ďalšie firmy v Žilinskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou