Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Blue Soft Fusion s. r. o.
Blue Soft Fusion s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Bršlenová 6939/1, 841 08 Bratislava-Devínska Nová Ves. IČO firmy je 46980580. Vznikla 19. januára 2013, teda pred 13 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: počítačové programovanie (6210). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 62 640 € a zisk 19 231 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 916,9 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 30 820 €, vlastné imanie 1 246 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 46980580
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Bršlenová 6939/1, 841 08 Bratislava-Devínska Nová Ves
- Stav
- Aktívna
Je firma Blue Soft Fusion s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/86797/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2023697632
Registrácia §4, platiteľ od 14. júna 2013.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Blue Soft Fusion s. r. o.
- Sídlo
- Bršlenová 6939/1, 841 08 Bratislava-Devínska Nová Ves
- IČO
- 46980580
- DIČ
- 2023697632
- IČ DPH
- SK2023697632
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/86797/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Blue Soft Fusion s. r. o.
- IČO
- 46980580
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Bršlenová 6939/1, 841 08 Bratislava-Devínska Nová Ves
- Dátum vzniku
- 19. januára 2013
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6210 Počítačové programovanie
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/86797/B
- Stav
- Aktívna
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy Blue Soft Fusion s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 62 640 € a zisk 19 231 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 916,9 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 30 820 €, vlastné imanie 1 246 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62 640 € | 19 231 € | 30 820 € | 1 246 € | 29 574 € |
| 2024 | -7 668 € | -51 423 € | 13 559 € | -17 985 € | 31 544 € |
| 2023 | 66 740 € | 4 536 € | 54 788 € | 33 438 € | 21 350 € |
| 2022 | 107 118 € | 28 453 € | 47 626 € | 34 253 € | 13 373 € |
| 2021 | 100 117 € | 40 738 € | 59 702 € | 46 538 € | 13 164 € |
| 2020 | 41 420 € | 10 500 € | 20 134 € | 16 300 € | 3 834 € |
| 2019 | 86 000 € | 22 467 € | 32 820 € | 28 267 € | 4 553 € |
| 2018 | 83 165 € | 20 601 € | 29 039 € | 26 354 € | 2 685 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá Blue Soft Fusion s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
6210 Počítačové programovanie
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 11. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Vedenie účtovníctva
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Diskotekárska činnosť
- Prekladateľské a tlmočnícke služby - anglický jazyk
Štatutárny orgán
- Ing. Fedor KusendaKonateľ · od 19. januára 2013
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Blue Soft Fusion s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2013. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2013
- Zmena sídla: Bršlenová 6939/1, 841 08 Bratislava-Devínska Nová Ves
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Blue Soft Fusion s. r. o.
- Sídlo: Ľudovíta Fullu 20, 841 05 Bratislava
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Fedor Kusenda
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/86797/B.
Časté otázky o firme Blue Soft Fusion s. r. o.
Aké je IČO firmy Blue Soft Fusion s. r. o.?
IČO firmy Blue Soft Fusion s. r. o. je 46980580.
Kde sídli firma Blue Soft Fusion s. r. o.?
Sídlo firmy Blue Soft Fusion s. r. o. je Bršlenová 6939/1, 841 08 Bratislava-Devínska Nová Ves.
Čím sa zaoberá Blue Soft Fusion s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je počítačové programovanie (6210). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 11.
Kedy vznikla firma Blue Soft Fusion s. r. o.?
Firma Blue Soft Fusion s. r. o. vznikla 19. januára 2013 a existuje 13 rokov.
Aké je základné imanie firmy Blue Soft Fusion s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy Blue Soft Fusion s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Fedor Kusenda (konateľ).
Aké tržby má Blue Soft Fusion s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma Blue Soft Fusion s. r. o. tržby 62 640 €, medziročne viac o 916,9 %.
Je Blue Soft Fusion s. r. o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 19 231 €.
Je Blue Soft Fusion s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. Blue Soft Fusion s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2023697632, platiteľ od 14. júna 2013. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je Blue Soft Fusion s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. Blue Soft Fusion s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Blue Soft Fusion s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 4. septembra 2013. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Blue Soft Fusion s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 46980580.
Firmy s podobnou činnosťou
- bHcomp s. r. o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- Clever analytics s. r. o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- CodeTide s. r. o.Počítačové programovanie
- Fusion Systems, s.r.o.Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
- Intellium s. r. o.Počítačové programovanie
- LIBRA GROUP s.r.o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- ML - PRO s.r.o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- NUIT s.r.o.Počítačové programovanie