Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Bluenergy Holding, a.s.
Bluenergy Holding, a.s. je akciová spoločnosť so sídlom Holubyho 1, 811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto (okres Bratislava I). IČO firmy je 52486770. Vznikla 2. júla 2019, teda pred 7 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti reklamných agentúr (7311). Základné imanie zapísané v registri je 25 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 52486770
- Právna forma
- Akciová spoločnosť
- Sídlo
- Holubyho 1, 811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Stav
- Aktívna
Je firma Bluenergy Holding, a.s. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sa/6973/B
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Bluenergy Holding, a.s.
- Sídlo
- Holubyho 1, 811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- IČO
- 52486770
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sa/6973/B
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Bluenergy Holding, a.s.
- IČO
- 52486770
- Právna forma
- Akciová spoločnosť
- Sídlo
- Holubyho 1, 811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Okres
- Bratislava I
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 2. júla 2019
- Základné imanie
- 25 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 7311 Činnosti reklamných agentúr
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sa/6973/B
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava I: 35 597. Z nich s právnou formou akciová spoločnosť: 778. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7311) v Bratislavskom kraji: 6 701. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 52486770.
Čím sa zaoberá Bluenergy Holding, a.s.
Hlavná činnosť · SK NACE
7311 Činnosti reklamných agentúr
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 39. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Fotografické služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Služby požičovní
- Prenájom hnuteľných vecí
Zobraziť ďalších 24 predmetov podnikania
- Informačná činnosť
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Faktoring a forfaiting
- Finančný lízing
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
Štatutárny orgán
- Ing. Martin MachPredstavenstvo · od 2. júla 2019
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Bluenergy Holding, a.s.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2019. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2021
- Koniec funkcie (predstavenstvo): Mária Fröhlichová
2019
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Bluenergy Holding, a.s.
- Sídlo: Holubyho 1, 811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Základné imanie: 25 000,00 €
- Základné imanie:
- Predstavenstvo: Ing. Martin Mach
- Predstavenstvo: Mária Fröhlichová
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Základné imanie
25 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sa/6973/B.
Časté otázky o firme Bluenergy Holding, a.s.
Aké je IČO firmy Bluenergy Holding, a.s.?
IČO firmy Bluenergy Holding, a.s. je 52486770.
Kde sídli firma Bluenergy Holding, a.s.?
Sídlo firmy Bluenergy Holding, a.s. je Holubyho 1, 811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá Bluenergy Holding, a.s.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti reklamných agentúr (7311). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 39.
Kedy vznikla firma Bluenergy Holding, a.s.?
Firma Bluenergy Holding, a.s. vznikla 2. júla 2019 a existuje 7 rokov.
Aké je základné imanie firmy Bluenergy Holding, a.s.?
Základné imanie zapísané v registri je 25 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy Bluenergy Holding, a.s.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Martin Mach (predstavenstvo).
Je Bluenergy Holding, a.s. platiteľom DPH?
Nie. Bluenergy Holding, a.s. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Bluenergy Holding, a.s. daňovým dlžníkom?
Nie. Bluenergy Holding, a.s. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Bluenergy Holding, a.s. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.
Je firma Bluenergy Holding, a.s. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52486770.
Ďalšie subjekty na rovnakej adrese
Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.
- Futureplastix a. s.IČO 52640434
- INVENTIVE technologies s.r.o.IČO 50654021
- KarpatyIČO 36063762
- Pressburger PhilharmonikerIČO 30815711
- Slovenská nadácia pre európske štúdie "v likvidácii"IČO 31752098
Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 22. 10. 2026.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- 0000 s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka
- 000 consulting, spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 001 bratislava-reality, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 005, s.r.o.Chorvátsky Grob
- 009 Partners s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 0100 Conferences, s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 0100 SPV III. s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 0100 SPV II. s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Firmy s podobnou činnosťou
- 0000 s.r.o.Činnosti reklamných agentúr
- 0112358 Equity s. r. o.Činnosti reklamných agentúr
- 01 Go, s. r. o.Činnosti reklamných agentúr
- 01 Marketing House s.r.o.Činnosti reklamných agentúr
- 1000 Peaks s. r. o.Činnosti reklamných agentúr
- 1000 s. r. o.Činnosti reklamných agentúr
- 100Yards & Spirits, s.r.o.Činnosti reklamných agentúr
- 123abc.cz, s. r. o.Činnosti reklamných agentúr