Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

BONA-šport, s.r.o.

BONA-šport, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Platanová alej 3374, 945 01 Komárno (okres Komárno). IČO firmy je 34131663. Vznikla 8. decembra 1995, teda pred 30 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: reštauračné činnosti (5611). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
34131663
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Platanová alej 3374, 945 01 Komárno
Stav
Aktívna

Je firma BONA-šport, s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Nitra, Sro/1841/N

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2021027877

    Registrácia §4, platiteľ od 1. marca 2005.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
BONA-šport, s.r.o.
Sídlo
Platanová alej 3374, 945 01 Komárno
IČO
34131663
DIČ
2021027877
IČ DPH
SK2021027877
Zapísaná
Okresný súd Nitra, Sro/1841/N
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
BONA-šport, s.r.o.
IČO
34131663
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Platanová alej 3374, 945 01 Komárno
Okres
Komárno
Kraj
Nitriansky kraj
Dátum vzniku
8. decembra 1995
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
5611 Reštauračné činnosti
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Nitra
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/1841/N
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Komárno: 19 904. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 8 458. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5611) v Nitrianskom kraji: 1 746. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 34131663.

Čím sa zaoberá BONA-šport, s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

5611 Reštauračné činnosti

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 12. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. nákup a predaj tovarov v rozsahu voľnej živnosti-veľkoobchod, maloobchod
  2. sprostredkovateľská činnosť
  3. podnikateľská a konzultačná činnosť v stavebníctve
  4. zmenárenská činnosť
  5. pohostinská činnosť (mimo ubytovacích zariadení)
  6. poskytovanie ubytovacích služieb v ubytovacích zariadeniach s možnosťou stravovania
  7. podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  8. prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  9. správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  10. činnosť organizačných a ekonomických poradcov
  11. reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  12. Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí

Štatutárny orgán

  • Ing. Attila BoncsekKonateľ · od 8. decembra 1995

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy BONA-šport, s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1995. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2015

    • Koniec funkcie (konateľ): Tomáš Nagy
  2. 2014

    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
  3. 2010

    • Základné imanie: 348 538,00 €
    • Základné imanie:
  4. 2007

    • Základné imanie: 10 500 000 Sk
    • Základné imanie:
    • Základné imanie: 1 600 000 Sk
    • Základné imanie:
Zobraziť staršie záznamy (12)
  1. 2003

    • Základné imanie:
  2. 2002

    • Zmena sídla: Platanová alej 3374, 945 01 Komárno
    • Koniec funkcie (konateľ): Mgr. Anita Nagyová
  3. 1998

    • Zmena sídla: Platanová alej 3373, 945 01 Komárno
    • Základné imanie: 200 000 Sk
  4. 1995

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: BONA-šport, s.r.o.
    • Sídlo: Rákócziho 233/45, 945 01 Komárno
    • Základné imanie: 100 000 Sk
    • Konateľ: Ing. Attila Boncsek
    • Konateľ: Mgr. Anita Nagyová
    • Konateľ: Tomáš Nagy

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Nitra, Sro/1841/N.

Časté otázky o firme BONA-šport, s.r.o.

Aké je IČO firmy BONA-šport, s.r.o.?

IČO firmy BONA-šport, s.r.o. je 34131663.

Kde sídli firma BONA-šport, s.r.o.?

Sídlo firmy BONA-šport, s.r.o. je Platanová alej 3374, 945 01 Komárno, okres Komárno, Nitriansky kraj.

Čím sa zaoberá BONA-šport, s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je reštauračné činnosti (5611). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 12.

Kedy vznikla firma BONA-šport, s.r.o.?

Firma BONA-šport, s.r.o. vznikla 8. decembra 1995 a existuje 30 rokov.

Aké je základné imanie firmy BONA-šport, s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy BONA-šport, s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Attila Boncsek (konateľ).

Je BONA-šport, s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. BONA-šport, s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2021027877, platiteľ od 1. marca 2005. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je BONA-šport, s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. BONA-šport, s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma BONA-šport, s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 2× — naposledy 12. februára 2002. V štatutárnom orgáne je zapísaných 5 zmien.

Je firma BONA-šport, s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 34131663.

Ďalšie firmy v Nitrianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou