Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

BONES SK, s. r. o.

BONES SK, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Košťany nad Turcom 416, 038 41 Košťany nad Turcom (okres Martin). IČO firmy je 44131267. Vznikla 6. mája 2008, teda pred 18 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (6820). Základné imanie zapísané v registri je 6 640,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
44131267
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Košťany nad Turcom 416, 038 41 Košťany nad Turcom
Stav
Aktívna

Je firma BONES SK, s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Žilina, Sro/20552/L

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2022606905

    Registrácia §4, platiteľ od 1. júna 2008.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
BONES SK, s. r. o.
Sídlo
Košťany nad Turcom 416, 038 41 Košťany nad Turcom
IČO
44131267
DIČ
2022606905
IČ DPH
SK2022606905
Zapísaná
Okresný súd Žilina, Sro/20552/L
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
BONES SK, s. r. o.
IČO
44131267
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Košťany nad Turcom 416, 038 41 Košťany nad Turcom
Okres
Martin
Kraj
Žilinský kraj
Dátum vzniku
6. mája 2008
Základné imanie
6 640,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Žilina
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/20552/L
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Martin: 16 043. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 4 615. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6820) v Žilinskom kraji: 1 366. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá BONES SK, s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 24. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  2. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom (veľkoobchod)
  3. prípravné práce k realizácii stavieb
  4. uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  5. dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  6. sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  7. sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  8. administratívne služby
  9. činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  10. prevádzkovanie športových zariadení
  11. organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  12. prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  13. ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovacím hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  14. poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  15. poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
Zobraziť ďalších 9 predmetov podnikania
  1. prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  2. Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  3. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  4. Prenájom hnuteľných vecí
  5. Čistiace a upratovacie služby
  6. Vedenie účtovníctva
  7. Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  8. prevádzkovanie výdajne stravy
  9. Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti

Štatutárny orgán

  • Peter TanistrákKonateľ · od 9. júla 2009

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy BONES SK, s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2008. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2013

    • Zmena sídla: 416, 038 41 Košťany nad Turcom
    • Zmena sídla: Záborského 2, 036 45 Martin
    • Koniec funkcie (konateľ): Martin Hofman
  2. 2009

    • Zmena sídla: Timravy 23, 036 01 Martin
    • Základné imanie: 6 640,00 €
    • Základné imanie:
    • Koniec funkcie (konateľ): Milan Novosedliak
    • Konateľ: Peter Tanistrák
  3. 2008

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: BONES SK, s. r. o.
    • Sídlo: Ľ. Pajdušákovej 346, 038 43 Kláštor pod Znievom
    • Základné imanie: 200 000 Sk
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Martin Hofman
    • Konateľ: Milan Novosedliak

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

6 640,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Žilina, Sro/20552/L.

Časté otázky o firme BONES SK, s. r. o.

Aké je IČO firmy BONES SK, s. r. o.?

IČO firmy BONES SK, s. r. o. je 44131267.

Kde sídli firma BONES SK, s. r. o.?

Sídlo firmy BONES SK, s. r. o. je Košťany nad Turcom 416, 038 41 Košťany nad Turcom, okres Martin, Žilinský kraj.

Čím sa zaoberá BONES SK, s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (6820). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 24.

Kedy vznikla firma BONES SK, s. r. o.?

Firma BONES SK, s. r. o. vznikla 6. mája 2008 a existuje 18 rokov.

Aké je základné imanie firmy BONES SK, s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 6 640,00 €.

Kto je štatutárom firmy BONES SK, s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Peter Tanistrák (konateľ).

Je BONES SK, s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. BONES SK, s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2022606905, platiteľ od 1. júna 2008. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je BONES SK, s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. BONES SK, s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma BONES SK, s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 3× — naposledy 5. októbra 2013. V štatutárnom orgáne je zapísaných 5 zmien.

Je firma BONES SK, s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 44131267.

Ďalšie firmy v Žilinskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou