Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Božena Toráčová

Božena Toráčová je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Pobedim 298, 916 23 Pobedim (okres Nové Mesto nad Váhom). IČO firmy je 50815636. Vznikla 22. marca 2017, teda pred 9 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (7112). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
50815636
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Pobedim 298, 916 23 Pobedim
Stav
Aktívna

Je firma Božena Toráčová spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Nové Mesto nad Váhom, 320-18257

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Božena Toráčová
Sídlo
Pobedim 298, 916 23 Pobedim
IČO
50815636
Zapísaná
Okresný úrad Nové Mesto nad Váhom, 320-18257
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Božena Toráčová
IČO
50815636
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Pobedim 298, 916 23 Pobedim
Okres
Nové Mesto nad Váhom
Kraj
Trenčiansky kraj
Dátum vzniku
22. marca 2017
Hlavná činnosť (SK NACE)
7112 Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Nové Mesto nad Váhom
Spisová značka / číslo registrácie
320-18257
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Nové Mesto nad Váhom: 11 013. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 6 613. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7112) v Trenčianskom kraji: 1 256. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Božena Toráčová

Hlavná činnosť · SK NACE

7112 Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy

Štatutárny orgán

  • Božena ToráčováPodnikateľ · od 22. marca 2017

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Božena Toráčová

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2017. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2017

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Božena Toráčová
    • Sídlo: 298, 916 23 Pobedim
    • Podnikateľ: Božena Toráčová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Nové Mesto nad Váhom, 320-18257.

Časté otázky o firme Božena Toráčová

Aké je IČO firmy Božena Toráčová?

IČO firmy Božena Toráčová je 50815636.

Kde sídli firma Božena Toráčová?

Sídlo firmy Božena Toráčová je Pobedim 298, 916 23 Pobedim, okres Nové Mesto nad Váhom, Trenčiansky kraj.

Čím sa zaoberá Božena Toráčová?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (7112). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Božena Toráčová?

Firma Božena Toráčová vznikla 22. marca 2017 a existuje 9 rokov.

Kto je štatutárom firmy Božena Toráčová?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Božena Toráčová (podnikateľ).

Je Božena Toráčová platiteľom DPH?

Nie. Božena Toráčová nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Božena Toráčová daňovým dlžníkom?

Nie. Božena Toráčová nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Božena Toráčová názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Božena Toráčová aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50815636.

Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou