Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
BRAMA stav s. r. o.
BRAMA stav s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Kendice 149, 082 01 Kendice (okres Prešov). IČO firmy je 55196209. Vznikla 11. februára 2023, teda pred 3 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výstavba obytných a neobytných budov (4100). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 220 306 € a zisk 58 731 €. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 528 496 €, vlastné imanie 121 829 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 55196209
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Kendice 149, 082 01 Kendice
- Stav
- Aktívna
Je firma BRAMA stav s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Prešov, Sro/45372/P
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2121906644
Registrácia §4, platiteľ od 8. augusta 2023.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- BRAMA stav s. r. o.
- Sídlo
- Kendice 149, 082 01 Kendice
- IČO
- 55196209
- DIČ
- 2121906644
- IČ DPH
- SK2121906644
- Zapísaná
- Okresný súd Prešov, Sro/45372/P
Údaje z registra
- Obchodné meno
- BRAMA stav s. r. o.
- IČO
- 55196209
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Kendice 149, 082 01 Kendice
- Okres
- Prešov
- Kraj
- Prešovský kraj
- Dátum vzniku
- 11. februára 2023
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4100 Výstavba obytných a neobytných budov
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Prešov
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/45372/P
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Prešov: 29 711. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 9 511. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4100) v Prešovskom kraji: 3 894. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy BRAMA stav s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 220 306 € a zisk 58 731 €. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 528 496 €, vlastné imanie 121 829 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 220 306 € | 58 731 € | 528 496 € | 121 829 € | 406 509 € |
| 2024 | — | 25 353 € | 130 064 € | 63 098 € | 66 966 € |
| 2023 | — | 32 744 € | 77 245 € | 37 744 € | 39 501 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá BRAMA stav s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 20. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Administratívne služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Čistiace a upratovacie služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
Zobraziť ďalších 5 predmetov podnikania
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Fotografické služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Štatutárny orgán
- Branislav MatúšKonateľ · od 11. februára 2023
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy BRAMA stav s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2023. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2025
- Zmena sídla: 149, 082 01 Kendice
2023
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: BRAMA stav s. r. o.
- Sídlo: Sabinovská 61, 080 01 Prešov
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Branislav Matúš
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Prešov, Sro/45372/P.
Časté otázky o firme BRAMA stav s. r. o.
Aké je IČO firmy BRAMA stav s. r. o.?
IČO firmy BRAMA stav s. r. o. je 55196209.
Kde sídli firma BRAMA stav s. r. o.?
Sídlo firmy BRAMA stav s. r. o. je Kendice 149, 082 01 Kendice, okres Prešov, Prešovský kraj.
Čím sa zaoberá BRAMA stav s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výstavba obytných a neobytných budov (4100). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 20.
Kedy vznikla firma BRAMA stav s. r. o.?
Firma BRAMA stav s. r. o. vznikla 11. februára 2023 a existuje 3 roky.
Aké je základné imanie firmy BRAMA stav s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy BRAMA stav s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Branislav Matúš (konateľ).
Aké tržby má BRAMA stav s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma BRAMA stav s. r. o. tržby 220 306 €.
Je BRAMA stav s. r. o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 58 731 €.
Je BRAMA stav s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. BRAMA stav s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121906644, platiteľ od 8. augusta 2023. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je BRAMA stav s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. BRAMA stav s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma BRAMA stav s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 25. novembra 2025. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma BRAMA stav s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 55196209.
Ďalšie firmy v Prešovskom kraji
- AYAX, spol. s r.o.Prešov
- KE Prešov Elektrik, s.r.o.Prešov
- KRIŠKO s. r. o.Fintice
- 4 TEAM s.r.o.Vranov nad Topľou
- ELEMENT s.r.o.Poprad
- ELHVAC s.r.o.Batizovce
- J-S-F s.r.o.Lipany
- K+Kolesár s.r.o.Čierne nad Topľou
Firmy s podobnou činnosťou
- AG Stav MI, s.r.o.Výstavba obytných a neobytných budov
- BSB INVESTMENTS s.r.o.Výstavba obytných a neobytných budov
- chupanwood s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- CONESTO Rental Services, s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- Csernok Family s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- DaviLion, s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- DOERS s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- FINE LIVING s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov