Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Branislav Čorňák
Branislav Čorňák je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Pčoliné 138, 067 35 Pčoliné (okres Snina). IČO firmy je 57517673. Vznikla 9. marca 2026. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (4335). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 57517673
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Pčoliné 138, 067 35 Pčoliné
- Stav
- Aktívna
Je firma Branislav Čorňák spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Humenné, 720-32115
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Branislav Čorňák
- Sídlo
- Pčoliné 138, 067 35 Pčoliné
- IČO
- 57517673
- Zapísaná
- Okresný úrad Humenné, 720-32115
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Branislav Čorňák
- IČO
- 57517673
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Pčoliné 138, 067 35 Pčoliné
- Okres
- Snina
- Kraj
- Prešovský kraj
- Dátum vzniku
- 9. marca 2026
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Humenné
- Spisová značka / číslo registrácie
- 720-32115
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Snina: 5 089. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 3 251. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4335) v Prešovskom kraji: 10 857. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá Branislav Čorňák
Hlavná činnosť · SK NACE
4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 10. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Čistiace a upratovacie služby
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Štatutárny orgán
- Branislav ČorňákPodnikateľ · od 9. marca 2026
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Branislav Čorňák
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2026. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2026
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Branislav Čorňák
- Sídlo: 138, 067 35 Pčoliné
- Podnikateľ: Branislav Čorňák
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Humenné, 720-32115.
Časté otázky o firme Branislav Čorňák
Aké je IČO firmy Branislav Čorňák?
IČO firmy Branislav Čorňák je 57517673.
Kde sídli firma Branislav Čorňák?
Sídlo firmy Branislav Čorňák je Pčoliné 138, 067 35 Pčoliné, okres Snina, Prešovský kraj.
Čím sa zaoberá Branislav Čorňák?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (4335). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 10.
Kedy vznikla firma Branislav Čorňák?
Firma Branislav Čorňák vznikla 9. marca 2026.
Kto je štatutárom firmy Branislav Čorňák?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Branislav Čorňák (podnikateľ).
Je Branislav Čorňák platiteľom DPH?
Nie. Branislav Čorňák nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Branislav Čorňák daňovým dlžníkom?
Nie. Branislav Čorňák nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Branislav Čorňák názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Branislav Čorňák aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 57517673.
Ďalšie firmy v Prešovskom kraji
- €URODREVOCOMP, s.r.o.Medzilaborce
- €URODREVOCOMP TROPIC EXOTIC WOOD, s.r.o.Medzilaborce
- 007 group s. r. o.Nižný Hrušov
- 100lar, s.r.o.Pečovská Nová Ves
- 103 club, s.r.o.Poprad
- 103 Real Estate, s.r.o.Poprad
- 108 Flow s. r. o.Prešov
- 10DTendy, s. r. o.Poprad
Firmy s podobnou činnosťou
- 000 s. r. o.Zemné práce
- 04 J-J s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 1000 MAJSTER s. r. o.Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
- 101 SK s. r. o.Zemné práce
- 103 Real Estate, s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 123 AZ s. r. o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 123 SERVIS s. r. o.Zemné práce
- 123 stav s.r.o.Inštalácia izolácie