Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Bytové spoločenstvo Vlčia dolina

Bytové spoločenstvo Vlčia dolina je spoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod. so sídlom Vlčia dolina 955, 049 92 Dobšiná (okres Rožňava). IČO firmy je 31299831. Vznikla 20. augusta 1999, teda pred 27 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (6832). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
31299831
Právna forma
Spoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod.
Sídlo
Vlčia dolina 955, 049 92 Dobšiná
Stav
Aktívna

Je firma Bytové spoločenstvo Vlčia dolina spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Košice, 4/1999/RV

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Bytové spoločenstvo Vlčia dolina
Sídlo
Vlčia dolina 955, 049 92 Dobšiná
IČO
31299831
Zapísaná
Okresný úrad Košice, 4/1999/RV
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Bytové spoločenstvo Vlčia dolina
IČO
31299831
Právna forma
Spoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod.
Sídlo
Vlčia dolina 955, 049 92 Dobšiná
Okres
Rožňava
Kraj
Košický kraj
Dátum vzniku
20. augusta 1999
Hlavná činnosť (SK NACE)
6832 Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Zdrojový register
Register spoločenstiev vlastníkov bytov a nebytových priestorov
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Košice
Spisová značka / číslo registrácie
4/1999/RV
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Rožňava: 6 865. Z nich s právnou formou spoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod.: 33. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6832) v Košickom kraji: 1 409. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 31299831.

Čím sa zaoberá Bytové spoločenstvo Vlčia dolina

Hlavná činnosť · SK NACE

6832 Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy

Štatutárny orgán

  • Viliam HusárPredseda · od 20. augusta 1999

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Bytové spoločenstvo Vlčia dolina

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1999. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 1999

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Bytové spoločenstvo Vlčia dolina
    • Sídlo: Vlčia dolina 955, 049 92 Dobšiná
    • Predseda: Viliam Husár

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Košice, 4/1999/RV.

Časté otázky o firme Bytové spoločenstvo Vlčia dolina

Aké je IČO firmy Bytové spoločenstvo Vlčia dolina?

IČO firmy Bytové spoločenstvo Vlčia dolina je 31299831.

Kde sídli firma Bytové spoločenstvo Vlčia dolina?

Sídlo firmy Bytové spoločenstvo Vlčia dolina je Vlčia dolina 955, 049 92 Dobšiná, okres Rožňava, Košický kraj.

Čím sa zaoberá Bytové spoločenstvo Vlčia dolina?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (6832).

Kedy vznikla firma Bytové spoločenstvo Vlčia dolina?

Firma Bytové spoločenstvo Vlčia dolina vznikla 20. augusta 1999 a existuje 27 rokov.

Kto je štatutárom firmy Bytové spoločenstvo Vlčia dolina?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Viliam Husár (predseda).

Je Bytové spoločenstvo Vlčia dolina platiteľom DPH?

Nie. Bytové spoločenstvo Vlčia dolina nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Bytové spoločenstvo Vlčia dolina daňovým dlžníkom?

Nie. Bytové spoločenstvo Vlčia dolina nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Bytové spoločenstvo Vlčia dolina názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Bytové spoločenstvo Vlčia dolina aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 31299831.

Ďalšie firmy v Košickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou