Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

CATERING GROUP SK s. r. o.

CATERING GROUP SK s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom SNP 1456/74, 017 01 Považská Bystrica (okres Považská Bystrica). IČO firmy je 47486031. Vznikla 5. novembra 2013, teda pred 12 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: dodávka jedál (5621). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
47486031
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
SNP 1456/74, 017 01 Považská Bystrica
Stav
Aktívna

Je firma CATERING GROUP SK s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Trenčín, Sro/29371/R

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2023911615

    Registrácia §4, platiteľ od 10. júla 2017.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
CATERING GROUP SK s. r. o.
Sídlo
SNP 1456/74, 017 01 Považská Bystrica
IČO
47486031
DIČ
2023911615
IČ DPH
SK2023911615
Zapísaná
Okresný súd Trenčín, Sro/29371/R
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
CATERING GROUP SK s. r. o.
IČO
47486031
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
SNP 1456/74, 017 01 Považská Bystrica
Okres
Považská Bystrica
Kraj
Trenčiansky kraj
Dátum vzniku
5. novembra 2013
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
5621 Dodávka jedál
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Trenčín
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/29371/R
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Považská Bystrica: 10 128. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 2 759. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5621) v Trenčianskom kraji: 21. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 47486031.

Čím sa zaoberá CATERING GROUP SK s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

5621 Dodávka jedál

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 11. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  2. poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  3. pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
  4. ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  5. prevádzkovanie výdajne stravy
  6. výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)
  7. poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  8. ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  9. sprostredkovateľská činnosť vo oblasti obchodu
  10. sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  11. sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby

Štatutárny orgán

  • Mgr. Jana BuvalováKonateľ · od 5. novembra 2013
  • Silvia MichaldováKonateľ · od 5. novembra 2013

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy CATERING GROUP SK s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2013. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2020

    • Koniec funkcie (konateľ): Mgr. Jana Haladejová
  2. 2017

    • Koniec funkcie (konateľ): Mgr. Jana Richterová
  3. 2013

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: CATERING GROUP SK s. r. o.
    • Sídlo: SNP 1456/74, 017 01 Považská Bystrica
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Mgr. Jana Buvalová
    • Konateľ: Mgr. Jana Haladejová
    • Konateľ: Mgr. Jana Richterová
    • Konateľ: Silvia Michaldová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Trenčín, Sro/29371/R.

Časté otázky o firme CATERING GROUP SK s. r. o.

Aké je IČO firmy CATERING GROUP SK s. r. o.?

IČO firmy CATERING GROUP SK s. r. o. je 47486031.

Kde sídli firma CATERING GROUP SK s. r. o.?

Sídlo firmy CATERING GROUP SK s. r. o. je SNP 1456/74, 017 01 Považská Bystrica, okres Považská Bystrica, Trenčiansky kraj.

Čím sa zaoberá CATERING GROUP SK s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je dodávka jedál (5621). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 11.

Kedy vznikla firma CATERING GROUP SK s. r. o.?

Firma CATERING GROUP SK s. r. o. vznikla 5. novembra 2013 a existuje 12 rokov.

Aké je základné imanie firmy CATERING GROUP SK s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy CATERING GROUP SK s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Mgr. Jana Buvalová (konateľ), Silvia Michaldová (konateľ).

Je CATERING GROUP SK s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. CATERING GROUP SK s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2023911615, platiteľ od 10. júla 2017. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je CATERING GROUP SK s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. CATERING GROUP SK s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma CATERING GROUP SK s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 6 zmien.

Je firma CATERING GROUP SK s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 47486031.

Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou