Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
chupanwood s. r. o.
chupanwood s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Obchodná 1560/39, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto (okres Bratislava I). IČO firmy je 55577156. Vznikla 9. septembra 2023, teda pred 3 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výstavba obytných a neobytných budov (4100). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2024 dosiahla firma tržby 187 200 € a stratu 2 104 €. Spolu majetok ku koncu roka 2024: 6 085 €, vlastné imanie 2 896 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 55577156
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Obchodná 1560/39, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Stav
- Aktívna
Je firma chupanwood s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/177718/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2122066364
Registrácia §7a.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- chupanwood s. r. o.
- Sídlo
- Obchodná 1560/39, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- IČO
- 55577156
- DIČ
- 2122066364
- IČ DPH
- SK2122066364
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/177718/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- chupanwood s. r. o.
- IČO
- 55577156
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Obchodná 1560/39, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Okres
- Bratislava I
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 9. septembra 2023
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4100 Výstavba obytných a neobytných budov
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/177718/B
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava I: 35 572. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 19 778. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4100) v Bratislavskom kraji: 8 092. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy chupanwood s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2024 dosiahla firma tržby 187 200 € a stratu 2 104 €. Spolu majetok ku koncu roka 2024: 6 085 €, vlastné imanie 2 896 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 187 200 € | -2 104 € | 6 085 € | 2 896 € | 3 189 € |
| 2023 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá chupanwood s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 20. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Verejné obstarávanie
- Vedenie účtovníctva
- Finančný lízing
- Faktoring a forfaiting
Zobraziť ďalších 5 predmetov podnikania
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
Štatutárny orgán
- Lucia KrálováKonateľ · od 1. marca 2024
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy chupanwood s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2023. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2024
- Zmena obchodného mena na: chupanwood s. r. o.
- Zmena sídla: Obchodná 1560/39, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Koniec funkcie (konateľ): Katarína Kostelná
- Konateľ: Lucia Králová
2023
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: ipantis, s. r. o.
- Sídlo: 182, 027 12 Vitanová
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Katarína Kostelná
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/177718/B.
Časté otázky o firme chupanwood s. r. o.
Aké je IČO firmy chupanwood s. r. o.?
IČO firmy chupanwood s. r. o. je 55577156.
Kde sídli firma chupanwood s. r. o.?
Sídlo firmy chupanwood s. r. o. je Obchodná 1560/39, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá chupanwood s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výstavba obytných a neobytných budov (4100). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 20.
Kedy vznikla firma chupanwood s. r. o.?
Firma chupanwood s. r. o. vznikla 9. septembra 2023 a existuje 3 roky.
Aké je základné imanie firmy chupanwood s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy chupanwood s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Lucia Králová (konateľ).
Aké tržby má chupanwood s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala firma chupanwood s. r. o. tržby 187 200 €.
Je chupanwood s. r. o. zisková?
Za rok 2024 vykázala firma stratu 2 104 €.
Je chupanwood s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. chupanwood s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2122066364. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je chupanwood s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. chupanwood s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma chupanwood s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 14. marca 2024 (nový názov chupanwood s. r. o.). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 14. marca 2024. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.
Je firma chupanwood s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 55577156.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- CINETIM FILM s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Continental Business Services s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- DM 2 s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- FINE LIVING s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- GOŠIN Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- IMPACT ONE s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- LIBRA GROUP s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- MZ FIN, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Firmy s podobnou činnosťou
- AG Stav MI, s.r.o.Výstavba obytných a neobytných budov
- BRAMA stav s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- BSB INVESTMENTS s.r.o.Výstavba obytných a neobytných budov
- CONESTO Rental Services, s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- Csernok Family s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- DaviLion, s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- DOERS s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov
- FINE LIVING s. r. o.Výstavba obytných a neobytných budov