Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Clever analytics s. r. o.
Clever analytics s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Púpavová 1998/51, 900 25 Chorvátsky Grob (okres Senec). IČO firmy je 54617341. Vznikla 19. mája 2022, teda pred 4 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (6220). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 73 750 € a zisk 12 154 €. Tržby sa medziročne znížili o 6,7 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 33 057 €, vlastné imanie 14 238 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 54617341
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Púpavová 1998/51, 900 25 Chorvátsky Grob
- Stav
- Aktívna
Je firma Clever analytics s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/160890/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2121736320
Registrácia §4, platiteľ od 15. augusta 2022.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Clever analytics s. r. o.
- Sídlo
- Púpavová 1998/51, 900 25 Chorvátsky Grob
- IČO
- 54617341
- DIČ
- 2121736320
- IČ DPH
- SK2121736320
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/160890/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Clever analytics s. r. o.
- IČO
- 54617341
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Púpavová 1998/51, 900 25 Chorvátsky Grob
- Okres
- Senec
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 19. mája 2022
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6220 Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/160890/B
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Senec: 25 301. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 9 591. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6220) v Bratislavskom kraji: 6 311. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy Clever analytics s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 73 750 € a zisk 12 154 €. Tržby sa medziročne znížili o 6,7 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 33 057 €, vlastné imanie 14 238 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 73 750 € | 12 154 € | 33 057 € | 14 238 € | 18 819 € |
| 2024 | 79 079 € | -3 416 € | 9 654 € | 2 084 € | 7 570 € |
| 2023 | 64 610 € | 1 038 € | 26 555 € | 23 038 € | 3 517 € |
| 2022 | 30 945 € | 17 000 € | 51 405 € | 22 000 € | 29 405 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá Clever analytics s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
6220 Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 14. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Administratívne služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Vedenie účtovníctva
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Služby požičovní
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Štatutárny orgán
- Ing. Michal ŘezníčekKonateľ · od 19. mája 2022
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Clever analytics s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2022. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2022
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Clever analytics s. r. o.
- Sídlo: Púpavová 1998/51, 900 25 Chorvátsky Grob
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Michal Řezníček
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/160890/B.
Časté otázky o firme Clever analytics s. r. o.
Aké je IČO firmy Clever analytics s. r. o.?
IČO firmy Clever analytics s. r. o. je 54617341.
Kde sídli firma Clever analytics s. r. o.?
Sídlo firmy Clever analytics s. r. o. je Púpavová 1998/51, 900 25 Chorvátsky Grob, okres Senec, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá Clever analytics s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (6220). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 14.
Kedy vznikla firma Clever analytics s. r. o.?
Firma Clever analytics s. r. o. vznikla 19. mája 2022 a existuje 4 roky.
Aké je základné imanie firmy Clever analytics s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy Clever analytics s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Michal Řezníček (konateľ).
Aké tržby má Clever analytics s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma Clever analytics s. r. o. tržby 73 750 €, medziročne menej o 6,7 %.
Je Clever analytics s. r. o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 12 154 €.
Je Clever analytics s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. Clever analytics s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121736320, platiteľ od 15. augusta 2022. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je Clever analytics s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. Clever analytics s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Clever analytics s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Clever analytics s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 54617341.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- BSB INVESTMENTS s.r.o.Miloslavov
- CONESTO Rental Services, s. r. o.Ivanka pri Dunaji
- DOERS s. r. o.Senec
- EMAJ s.r.o.Nová Dedinka
- Rekomal Profi s.r.o.Nová Dedinka
- RK GRUP s. r. o.Bernolákovo
- Štrkopiesky Hrubá Borša s.r.o.Hrubá Borša
- AGROPARTNER Šaštín, spol. s r.o.Plavecké Podhradie
Firmy s podobnou činnosťou
- bHcomp s. r. o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- Blue Soft Fusion s. r. o.Počítačové programovanie
- CodeTide s. r. o.Počítačové programovanie
- Fusion Systems, s.r.o.Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
- Intellium s. r. o.Počítačové programovanie
- LIBRA GROUP s.r.o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- ML - PRO s.r.o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- NUIT s.r.o.Počítačové programovanie