Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
CSA-KA s. r. o.
CSA-KA s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Ružový háj 937/47, 929 01 Dunajská Streda (okres Dunajská Streda). IČO firmy je 54095085. Vznikla 23. septembra 2021, teda pred 5 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: murovanie a murárske práce (4391). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 14 480 € a stratu 4 524 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 19,6 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 5 038 €, vlastné imanie 1 531 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 54095085
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Ružový háj 937/47, 929 01 Dunajská Streda
- Stav
- Aktívna
Je firma CSA-KA s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Trnava, Sro/50037/T
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2121568658
Registrácia §4, platiteľ od 1. septembra 2022.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- CSA-KA s. r. o.
- Sídlo
- Ružový háj 937/47, 929 01 Dunajská Streda
- IČO
- 54095085
- DIČ
- 2121568658
- IČ DPH
- SK2121568658
- Zapísaná
- Okresný súd Trnava, Sro/50037/T
Údaje z registra
- Obchodné meno
- CSA-KA s. r. o.
- IČO
- 54095085
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Ružový háj 937/47, 929 01 Dunajská Streda
- Okres
- Dunajská Streda
- Kraj
- Trnavský kraj
- Dátum vzniku
- 23. septembra 2021
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4391 Murovanie a murárske práce
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Trnava
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/50037/T
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Dunajská Streda: 24 775. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 9 090. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4391) v Trnavskom kraji: 729. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy CSA-KA s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 14 480 € a stratu 4 524 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 19,6 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 5 038 €, vlastné imanie 1 531 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 480 € | -4 524 € | 5 038 € | 1 531 € | 3 507 € |
| 2024 | 12 109 € | -1 013 € | 6 776 € | 6 072 € | 704 € |
| 2023 | 17 295 € | 933 € | 8 396 € | 7 084 € | 1 312 € |
| 2022 | 17 770 € | 669 € | 15 226 € | 6 152 € | 9 074 € |
| 2021 | 13 000 € | -17 € | 11 995 € | 5 483 € | 6 512 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá CSA-KA s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
4391 Murovanie a murárske práce
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 16. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Murárstvo
- Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sťahovacie služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Dizajnérske činnosti
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prenájom hnuteľných vecí
Zobraziť ďalších 1 predmetov podnikania
- Administratívne služby
Štatutárny orgán
- Csaba GyőriKonateľ · od 23. septembra 2021
- Dániel KokojevKonateľ · od 17. augusta 2022
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy CSA-KA s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2021. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2022
- Konateľ: Dániel Kokojev
2021
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: CSA-KA s. r. o.
- Sídlo: Ružový háj 937/47, 929 01 Dunajská Streda
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Csaba Győri
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Trnava, Sro/50037/T.
Časté otázky o firme CSA-KA s. r. o.
Aké je IČO firmy CSA-KA s. r. o.?
IČO firmy CSA-KA s. r. o. je 54095085.
Kde sídli firma CSA-KA s. r. o.?
Sídlo firmy CSA-KA s. r. o. je Ružový háj 937/47, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda, Trnavský kraj.
Čím sa zaoberá CSA-KA s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je murovanie a murárske práce (4391). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 16.
Kedy vznikla firma CSA-KA s. r. o.?
Firma CSA-KA s. r. o. vznikla 23. septembra 2021 a existuje 5 rokov.
Aké je základné imanie firmy CSA-KA s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy CSA-KA s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Csaba Győri (konateľ), Dániel Kokojev (konateľ).
Aké tržby má CSA-KA s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma CSA-KA s. r. o. tržby 14 480 €, medziročne viac o 19,6 %.
Je CSA-KA s. r. o. zisková?
Za rok 2025 vykázala firma stratu 4 524 €.
Je CSA-KA s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. CSA-KA s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121568658, platiteľ od 1. septembra 2022. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je CSA-KA s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. CSA-KA s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma CSA-KA s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 2 zmien.
Je firma CSA-KA s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 54095085.
Ďalšie firmy v Trnavskom kraji
- Gonion Global s. r. o.Hviezdoslavov
- H1, s.r.o.Hviezdoslavov
- InBody4care, s.r.o.Dunajská Streda
- Intellium s. r. o.Hviezdoslavov
- Opti4You, spol. s r.o.Šamorín
- RENOSIK CONSULTING s.r.oDunajská Streda
- Roland Koller SAFARIS, s.r.o.Šamorín
- WINDOW GLASS CMS, s. r. o.Dunajská Streda
Firmy s podobnou činnosťou
- AI-ELECTRO s.r.o.Elektrická inštalácia
- AKEPS, s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- A&R Holding s.r.o.Maľovanie a zasklievanie
- BEM-tech, s.r.o.Inštalácia izolácie
- ELKOMPLET, s.r.o.Elektrická inštalácia
- KSU s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Leffler - Stav, s.r.o.,Zemné práce
- littlefinger, s.r.o.Murovanie a murárske práce