Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Darina Lonská

Darina Lonská je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Hlavná 308/17, 034 91 Ľubochňa (okres Ružomberok). IČO firmy je 35055197. Vznikla 20. júla 1998, teda pred 28 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: kadernícke a holičské služby (9621). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
35055197
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Hlavná 308/17, 034 91 Ľubochňa
Stav
Aktívna

Je firma Darina Lonská spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Ružomberok, 508-4725

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Darina Lonská
Sídlo
Hlavná 308/17, 034 91 Ľubochňa
IČO
35055197
Zapísaná
Okresný úrad Ružomberok, 508-4725
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Darina Lonská
IČO
35055197
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Hlavná 308/17, 034 91 Ľubochňa
Okres
Ružomberok
Kraj
Žilinský kraj
Dátum vzniku
20. júla 1998
Hlavná činnosť (SK NACE)
9621 Kadernícke a holičské služby
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Ružomberok
Spisová značka / číslo registrácie
508-4725
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Ružomberok: 8 326. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 4 526. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9621) v Žilinskom kraji: 1 029. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 35055197.

Čím sa zaoberá Darina Lonská

Hlavná činnosť · SK NACE

9621 Kadernícke a holičské služby

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 2. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Holičstvo
  2. Kaderníctvo

Štatutárny orgán

  • Darina LonskáPodnikateľ · od 20. júla 1998

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Darina Lonská

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1998. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2015

    • Zmena sídla: Hlavná 308/17, 034 91 Ľubochňa
  2. 1998

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Darina Lonská
    • Sídlo: 158, 034 91 Ľubochňa
    • Podnikateľ: Darina Lonská

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Ružomberok, 508-4725.

Časté otázky o firme Darina Lonská

Aké je IČO firmy Darina Lonská?

IČO firmy Darina Lonská je 35055197.

Kde sídli firma Darina Lonská?

Sídlo firmy Darina Lonská je Hlavná 308/17, 034 91 Ľubochňa, okres Ružomberok, Žilinský kraj.

Čím sa zaoberá Darina Lonská?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je kadernícke a holičské služby (9621). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 2.

Kedy vznikla firma Darina Lonská?

Firma Darina Lonská vznikla 20. júla 1998 a existuje 28 rokov.

Kto je štatutárom firmy Darina Lonská?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Darina Lonská (podnikateľ).

Je Darina Lonská platiteľom DPH?

Nie. Darina Lonská nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Darina Lonská daňovým dlžníkom?

Nie. Darina Lonská nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Darina Lonská názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 16. januára 2015. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Darina Lonská aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 35055197.

Ďalšie firmy v Žilinskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou