Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Destra Home, s.r.o.

Destra Home, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Stredný Riadok 489/6, 053 33 Nálepkovo (okres Gelnica). IČO firmy je 50107925. Vznikla 12. januára 2016, teda pred 10 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (6831). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
50107925
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Stredný Riadok 489/6, 053 33 Nálepkovo
Stav
Aktívna

Je firma Destra Home, s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Košice, Sro/38345/V

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2120180491

    Registrácia §4, platiteľ od 1. februára 2018.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Destra Home, s.r.o.
Sídlo
Stredný Riadok 489/6, 053 33 Nálepkovo
IČO
50107925
DIČ
2120180491
IČ DPH
SK2120180491
Zapísaná
Mestský súd Košice, Sro/38345/V
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Destra Home, s.r.o.
IČO
50107925
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Stredný Riadok 489/6, 053 33 Nálepkovo
Okres
Gelnica
Kraj
Košický kraj
Dátum vzniku
12. januára 2016
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
6831 Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Košice
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/38345/V
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Gelnica: 2 889. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 544. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6831) v Košickom kraji: 865. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 50107925.

Čím sa zaoberá Destra Home, s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

6831 Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 17. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpi nehnuteľností (realitná činnosť)
  2. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  3. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  4. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  5. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  6. Prenájom hnuteľných vecí
  7. Administratívne služby
  8. Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  9. Vedenie účtovníctva
  10. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  11. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  12. Prieskum trhu a verejnej mienky
  13. Reklamné a marketingové služby
  14. Faktoring a forfaiting
  15. Finančný lízing
Zobraziť ďalších 2 predmetov podnikania
  1. Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  2. Vykonávanie finančného sprostredkovania ako podriadený finančný agent v sektore poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov

Štatutárny orgán

  • Peter KellnerKonateľ · od 7. apríla 2016

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Destra Home, s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2016. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2020

    • Zmena obchodného mena na: Destra Home, s.r.o.
    • Zmena sídla: Stredný Riadok 489/6, 053 33 Nálepkovo
    • Koniec funkcie (konateľ): Vladimír Vytykáč
  2. 2016

    • Konateľ: Peter Kellner
    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: VB Majetok, s.r.o.
    • Sídlo: Lieskovany 107, 053 21 Lieskovany
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Vladimír Vytykáč

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Košice, Sro/38345/V.

Časté otázky o firme Destra Home, s.r.o.

Aké je IČO firmy Destra Home, s.r.o.?

IČO firmy Destra Home, s.r.o. je 50107925.

Kde sídli firma Destra Home, s.r.o.?

Sídlo firmy Destra Home, s.r.o. je Stredný Riadok 489/6, 053 33 Nálepkovo, okres Gelnica, Košický kraj.

Čím sa zaoberá Destra Home, s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (6831). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 17.

Kedy vznikla firma Destra Home, s.r.o.?

Firma Destra Home, s.r.o. vznikla 12. januára 2016 a existuje 10 rokov.

Aké je základné imanie firmy Destra Home, s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy Destra Home, s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Peter Kellner (konateľ).

Je Destra Home, s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. Destra Home, s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120180491, platiteľ od 1. februára 2018. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Destra Home, s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. Destra Home, s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Destra Home, s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 10. októbra 2020 (nový názov Destra Home, s.r.o.). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 10. októbra 2020. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.

Je firma Destra Home, s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50107925.

Ďalšie firmy v Košickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou