Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Dmytro Khramkov

Dmytro Khramkov je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača (okres Bratislava III). IČO firmy je 54743168. Vznikla 4. októbra 2022, teda pred 4 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné osobné služby i. n. (9699). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
54743168
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
Stav
Aktívna

Je firma Dmytro Khramkov spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Bratislava, 110-316091

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Dmytro Khramkov
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
IČO
54743168
Zapísaná
Okresný úrad Bratislava, 110-316091
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Dmytro Khramkov
IČO
54743168
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
Okres
Bratislava III
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
4. októbra 2022
Hlavná činnosť (SK NACE)
9699 Ostatné osobné služby i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Bratislava
Spisová značka / číslo registrácie
110-316091
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava III: 42 021. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 16 328. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9699) v Bratislavskom kraji: 1 411. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 54743168.

Čím sa zaoberá Dmytro Khramkov

Hlavná činnosť · SK NACE

9699 Ostatné osobné služby i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 14. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Poskytovanie služieb osobného charakteru
  2. Kuriérske služby
  3. Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  4. Administratívne služby
  5. Prípravné práce k realizácii stavby
  6. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  7. Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  8. Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  9. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  10. Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  11. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  12. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  13. Opravy vyhradených technických zariadení elektrických
  14. Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov

Štatutárny orgán

  • Dmytro KhramkovPodnikateľ · od 4. októbra 2022

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Dmytro Khramkov

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2022. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2022

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Dmytro Khramkov
    • Sídlo: Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
    • Podnikateľ: Dmytro Khramkov

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Bratislava, 110-316091.

Časté otázky o firme Dmytro Khramkov

Aké je IČO firmy Dmytro Khramkov?

IČO firmy Dmytro Khramkov je 54743168.

Kde sídli firma Dmytro Khramkov?

Sídlo firmy Dmytro Khramkov je Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Dmytro Khramkov?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné osobné služby i. n. (9699). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 14.

Kedy vznikla firma Dmytro Khramkov?

Firma Dmytro Khramkov vznikla 4. októbra 2022 a existuje 4 roky.

Kto je štatutárom firmy Dmytro Khramkov?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Dmytro Khramkov (podnikateľ).

Je Dmytro Khramkov platiteľom DPH?

Nie. Dmytro Khramkov nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Dmytro Khramkov daňovým dlžníkom?

Nie. Dmytro Khramkov nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Dmytro Khramkov názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Dmytro Khramkov aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 54743168.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou