Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Dominika Bančáková

Dominika Bančáková je slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona so sídlom Agátová 3325/37, 909 01 Skalica (okres Skalica). IČO firmy je 54921481. Vznikla 1. augusta 2022, teda pred 4 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: športové činnosti i. n. (9319). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
54921481
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Agátová 3325/37, 909 01 Skalica
Stav
Aktívna

Je firma Dominika Bančáková spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Ministerstvo cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky, 260163

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Dominika Bančáková
Sídlo
Agátová 3325/37, 909 01 Skalica
IČO
54921481
Zapísaná
Ministerstvo cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky, 260163
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Dominika Bančáková
IČO
54921481
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Agátová 3325/37, 909 01 Skalica
Okres
Skalica
Kraj
Trnavský kraj
Dátum vzniku
1. augusta 2022
Hlavná činnosť (SK NACE)
9319 Športové činnosti i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Register fyzických osôb v športe – profesionálni športovci
Registrový súd / úrad
Ministerstvo cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky
Spisová značka / číslo registrácie
260163
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Skalica: 6 402. Z nich s právnou formou slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona: 340. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9319) v Trnavskom kraji: 795. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 54921481.

Čím sa zaoberá Dominika Bančáková

Hlavná činnosť · SK NACE

9319 Športové činnosti i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Ostatné športové činnosti

Štatutárny orgán

  • Dominika BančákováPodnikateľ · od 1. augusta 2022

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Dominika Bančáková

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2022. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2026

    • Zmena sídla: Agátová 3325/37, 909 01 Skalica
    • Zmena obchodného mena na: Dominika Bančáková
  2. 2022

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Dominika Urbanová
    • Sídlo: Nešporova 920/2, 909 01 Skalica
    • Podnikateľ: Dominika Bančáková

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Ministerstvo cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky, 260163.

Časté otázky o firme Dominika Bančáková

Aké je IČO firmy Dominika Bančáková?

IČO firmy Dominika Bančáková je 54921481.

Kde sídli firma Dominika Bančáková?

Sídlo firmy Dominika Bančáková je Agátová 3325/37, 909 01 Skalica, okres Skalica, Trnavský kraj.

Čím sa zaoberá Dominika Bančáková?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je športové činnosti i. n. (9319). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Dominika Bančáková?

Firma Dominika Bančáková vznikla 1. augusta 2022 a existuje 4 roky.

Kto je štatutárom firmy Dominika Bančáková?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Dominika Bančáková (podnikateľ).

Je Dominika Bančáková platiteľom DPH?

Nie. Dominika Bančáková nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Dominika Bančáková daňovým dlžníkom?

Nie. Dominika Bančáková nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Dominika Bančáková názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 1. septembra 2026 (nový názov Dominika Bančáková). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 2. septembra 2026. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Dominika Bančáková aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 54921481.

Ďalšie firmy v Trnavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou