Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Dr. Martin Stupava s.r.o.
Dr. Martin Stupava s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Antolská 4, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka (okres Bratislava V). IČO firmy je 52797350. Vznikla 19. februára 2020, teda pred 6 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 52797350
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Antolská 4, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka
- Stav
- Aktívna
Je firma Dr. Martin Stupava s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/143195/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2121190104
Registrácia §7a.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Dr. Martin Stupava s.r.o.
- Sídlo
- Antolská 4, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka
- IČO
- 52797350
- DIČ
- 2121190104
- IČ DPH
- SK2121190104
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/143195/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Dr. Martin Stupava s.r.o.
- IČO
- 52797350
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Antolská 4, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka
- Okres
- Bratislava V
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 19. februára 2020
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/143195/B
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava V: 29 460. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 12 643. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8299) v Bratislavskom kraji: 15 696. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 52797350.
Čím sa zaoberá Dr. Martin Stupava s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 18. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- prenájom hnuteľných vecí
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
Zobraziť ďalších 3 predmetov podnikania
- fotografické služby
- administratívne služby
- Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia – ambulancia v odbore zubné lekárstvo
Štatutárny orgán
- Martin Tvrdoň, MBAKonateľ · od 19. februára 2020
- MUDr. Monika IvicováKonateľ · od 19. februára 2020
- Igor MatejovKonateľ · od 29. júla 2026
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Dr. Martin Stupava s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2020. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2026
- Koniec funkcie (konateľ): Daniel Kodaj
- Konateľ: Igor Matejov
2020
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Dr. Martin Stupava s.r.o.
- Sídlo: Antolská 4, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Daniel Kodaj
- Konateľ: Martin Tvrdoň, MBA
- Konateľ: MUDr. Monika Ivicová
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/143195/B.
Časté otázky o firme Dr. Martin Stupava s.r.o.
Aké je IČO firmy Dr. Martin Stupava s.r.o.?
IČO firmy Dr. Martin Stupava s.r.o. je 52797350.
Kde sídli firma Dr. Martin Stupava s.r.o.?
Sídlo firmy Dr. Martin Stupava s.r.o. je Antolská 4, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá Dr. Martin Stupava s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 18.
Kedy vznikla firma Dr. Martin Stupava s.r.o.?
Firma Dr. Martin Stupava s.r.o. vznikla 19. februára 2020 a existuje 6 rokov.
Aké je základné imanie firmy Dr. Martin Stupava s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy Dr. Martin Stupava s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Martin Tvrdoň, MBA (konateľ), MUDr. Monika Ivicová (konateľ), Igor Matejov (konateľ).
Je Dr. Martin Stupava s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. Dr. Martin Stupava s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121190104. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je Dr. Martin Stupava s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. Dr. Martin Stupava s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Dr. Martin Stupava s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 5 zmien.
Je firma Dr. Martin Stupava s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52797350.
Ďalšie subjekty na rovnakej adrese
Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.
- 7 A. M. Real Estate Partners s.r.o.IČO 50971956
- ACE enterprise Slovakia, a. s.IČO 31372031
- AS LIVING s.r.oIČO 51817322
- Bentley Systems International Limited, organizačná zložkaIČO 51958040
- daniso s. r. o.IČO 54008514
- Dr. Daniel s.r.o.IČO 54174651
- Dr. Martin CO s.r.o.IČO 53599349
- Dr. Martin ES s. r. o.IČO 56469055
- Dr. Martin holding s.r.o.IČO 53451911
- Dr. Martin HQ s.r.o.IČO 53662661
- Dr. Martin Lab s.r.o.IČO 53596951
- Dr. Martin Lehnice s.r.o.IČO 53665546
- Dr. Martin LM1 s. r. o.IČO 52255441
- Dr. Martin TT s.r.o.IČO 54660122
- Dr. Martinko ES s. r. o.IČO 56470142
- Dr. Romina s.r.o.IČO 54790565
- ENVY Klinika Antolská, s.r.o.IČO 51968142
- Freeze s.r.o.IČO 56019122
- GB TRANS s. r. o.IČO 44692803
- I - Slovakia Distribution s. r. o.IČO 53468562
Všetky právnické osoby na tejto adrese (37) →
Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 23. 10. 2026.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- 0000 s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka
- 000 consulting, spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 001 bratislava-reality, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 005, s.r.o.Chorvátsky Grob
- 009 Partners s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 0100 Conferences, s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 0100 SPV III. s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 0100 SPV II. s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Firmy s podobnou činnosťou
- 005, s.r.o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 00 s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 01523 s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 01 Auth, s.r.o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 01 group s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 0 1 Lab s.r.o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 045 s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 099 s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.