Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Dušan Berec

Dušan Berec je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Okulka 13/21, 093 01 Vranov nad Topľou (okres Vranov nad Topľou). IČO firmy je 44697465. Vznikla 15. apríla 2009, teda pred 17 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: obrábanie kovov (2553). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
44697465
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Okulka 13/21, 093 01 Vranov nad Topľou
Stav
Aktívna

Je firma Dušan Berec spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Vranov nad Topľou, 790-11607

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Dušan Berec
Sídlo
Okulka 13/21, 093 01 Vranov nad Topľou
IČO
44697465
Zapísaná
Okresný úrad Vranov nad Topľou, 790-11607
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Dušan Berec
IČO
44697465
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Okulka 13/21, 093 01 Vranov nad Topľou
Okres
Vranov nad Topľou
Kraj
Prešovský kraj
Dátum vzniku
15. apríla 2009
Hlavná činnosť (SK NACE)
2553 Obrábanie kovov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Vranov nad Topľou
Spisová značka / číslo registrácie
790-11607
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Vranov nad Topľou: 10 060. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 6 275. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2553) v Prešovskom kraji: 1 529. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Dušan Berec

Hlavná činnosť · SK NACE

2553 Obrábanie kovov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 3. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
  2. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  3. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Štatutárny orgán

  • Dušan BerecPodnikateľ · od 15. apríla 2009

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Dušan Berec

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2009. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2026

    • Zmena sídla: Okulka 13/21, 093 01 Vranov nad Topľou
  2. 2009

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Dušan Berec
    • Sídlo: Sídlisko Okulka 13/21, 093 01 Vranov nad Topľou
    • Podnikateľ: Dušan Berec

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Vranov nad Topľou, 790-11607.

Časté otázky o firme Dušan Berec

Aké je IČO firmy Dušan Berec?

IČO firmy Dušan Berec je 44697465.

Kde sídli firma Dušan Berec?

Sídlo firmy Dušan Berec je Okulka 13/21, 093 01 Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou, Prešovský kraj.

Čím sa zaoberá Dušan Berec?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je obrábanie kovov (2553). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 3.

Kedy vznikla firma Dušan Berec?

Firma Dušan Berec vznikla 15. apríla 2009 a existuje 17 rokov.

Kto je štatutárom firmy Dušan Berec?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Dušan Berec (podnikateľ).

Je Dušan Berec platiteľom DPH?

Nie. Dušan Berec nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Dušan Berec daňovým dlžníkom?

Nie. Dušan Berec nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Dušan Berec názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 17. augusta 2026. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Dušan Berec aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 44697465.

Ďalšie firmy v Prešovskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou