Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Dušan Chvojka

Dušan Chvojka je slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona so sídlom Valča 522, Valča (okres Martin). IČO firmy je 52813037. Vznikla 2. júla 2012, teda pred 14 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba elektrickej energie z neobnoviteľných zdrojov (3511). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
52813037
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Valča 522, Valča
Stav
Aktívna

Je firma Dušan Chvojka spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Úrad pre reguláciu sieťových odvetví, 4400

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Dušan Chvojka
Sídlo
Valča 522, Valča
IČO
52813037
Zapísaná
Úrad pre reguláciu sieťových odvetví, 4400
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Dušan Chvojka
IČO
52813037
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Valča 522, Valča
Okres
Martin
Kraj
Žilinský kraj
Dátum vzniku
2. júla 2012
Hlavná činnosť (SK NACE)
3511 Výroba elektrickej energie z neobnoviteľných zdrojov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Register osôb oprávnených na podnikanie v energetike
Registrový súd / úrad
Úrad pre reguláciu sieťových odvetví
Spisová značka / číslo registrácie
4400
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Martin: 16 043. Z nich s právnou formou slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona: 827. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 3511) v Žilinskom kraji: 118. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 52813037.

Čím sa zaoberá Dušan Chvojka

Hlavná činnosť · SK NACE

3511 Výroba elektrickej energie z neobnoviteľných zdrojov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Výroba elektriny

História firmy Dušan Chvojka

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2012. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2012

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Dušan Chvojka
    • Sídlo: 522, Valča

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Úrad pre reguláciu sieťových odvetví, 4400.

Časté otázky o firme Dušan Chvojka

Aké je IČO firmy Dušan Chvojka?

IČO firmy Dušan Chvojka je 52813037.

Kde sídli firma Dušan Chvojka?

Sídlo firmy Dušan Chvojka je Valča 522, Valča, okres Martin, Žilinský kraj.

Čím sa zaoberá Dušan Chvojka?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba elektrickej energie z neobnoviteľných zdrojov (3511). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Dušan Chvojka?

Firma Dušan Chvojka vznikla 2. júla 2012 a existuje 14 rokov.

Je Dušan Chvojka platiteľom DPH?

Nie. Dušan Chvojka nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Dušan Chvojka daňovým dlžníkom?

Nie. Dušan Chvojka nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Dušan Chvojka názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo.

Je firma Dušan Chvojka aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52813037.

Ďalšie firmy v Žilinskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou