Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Duško Janković

Duško Janković je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Bystrická ulica 463/32, 966 81 Žarnovica (okres Žarnovica). IČO firmy je 55795293. Vznikla 8. decembra 2023, teda pred 2 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné osobné služby i. n. (9699). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
55795293
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Bystrická ulica 463/32, 966 81 Žarnovica
Stav
Aktívna

Je firma Duško Janković spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Žiar nad Hronom, 680-25921

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 19. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Duško Janković
Sídlo
Bystrická ulica 463/32, 966 81 Žarnovica
IČO
55795293
Zapísaná
Okresný úrad Žiar nad Hronom, 680-25921
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Duško Janković
IČO
55795293
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Bystrická ulica 463/32, 966 81 Žarnovica
Okres
Žarnovica
Kraj
Banskobystrický kraj
Dátum vzniku
8. decembra 2023
Hlavná činnosť (SK NACE)
9699 Ostatné osobné služby i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Žiar nad Hronom
Spisová značka / číslo registrácie
680-25921
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Žarnovica: 3 960. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 2 294. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9699) v Banskobystrickom kraji: 617. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Duško Janković

Hlavná činnosť · SK NACE

9699 Ostatné osobné služby i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Poskytovanie služieb osobného charakteru

Štatutárny orgán

  • Duško JankovićPodnikateľ · od 8. decembra 2023

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Duško Janković

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2023. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2023

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Duško Janković
    • Sídlo: Bystrická ulica 463/32, 966 81 Žarnovica
    • Podnikateľ: Duško Janković

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Žiar nad Hronom, 680-25921.

Časté otázky o firme Duško Janković

Aké je IČO firmy Duško Janković?

IČO firmy Duško Janković je 55795293.

Kde sídli firma Duško Janković?

Sídlo firmy Duško Janković je Bystrická ulica 463/32, 966 81 Žarnovica, okres Žarnovica, Banskobystrický kraj.

Čím sa zaoberá Duško Janković?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné osobné služby i. n. (9699). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Duško Janković?

Firma Duško Janković vznikla 8. decembra 2023 a existuje 2 roky.

Kto je štatutárom firmy Duško Janković?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Duško Janković (podnikateľ).

Je Duško Janković platiteľom DPH?

Nie. Duško Janković nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 19. októbra 2026.

Je Duško Janković daňovým dlžníkom?

Nie. Duško Janković nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Duško Janković názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Duško Janković aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 55795293.

Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou