Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Eduard Kushtan

Eduard Kushtan je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Ružová 3378/1B, 905 01 Senica (okres Senica). IČO firmy je 55381596. Vznikla 18. mája 2023, teda pred 3 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba surového železa, ocele a ferozliatin (2410). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
55381596
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Ružová 3378/1B, 905 01 Senica
Stav
Aktívna

Je firma Eduard Kushtan spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Senica, 240-31808

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Eduard Kushtan
Sídlo
Ružová 3378/1B, 905 01 Senica
IČO
55381596
Zapísaná
Okresný úrad Senica, 240-31808
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Eduard Kushtan
IČO
55381596
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Ružová 3378/1B, 905 01 Senica
Okres
Senica
Kraj
Trnavský kraj
Dátum vzniku
18. mája 2023
Hlavná činnosť (SK NACE)
2410 Výroba surového železa, ocele a ferozliatin
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Senica
Spisová značka / číslo registrácie
240-31808
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Senica: 7 987. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 4 119. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2410) v Trnavskom kraji: 466. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Eduard Kushtan

Hlavná činnosť · SK NACE

2410 Výroba surového železa, ocele a ferozliatin

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 8. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  2. Prípravné práce k realizácii stavby
  3. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  4. Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  5. Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  6. Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
  7. Čistiace a upratovacie služby
  8. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby

Štatutárny orgán

  • Eduard KushtanPodnikateľ · od 18. mája 2023

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Eduard Kushtan

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2023. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2023

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Eduard Kushtan
    • Sídlo: Ružová 3378/1B, 905 01 Senica
    • Podnikateľ: Eduard Kushtan

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Senica, 240-31808.

Časté otázky o firme Eduard Kushtan

Aké je IČO firmy Eduard Kushtan?

IČO firmy Eduard Kushtan je 55381596.

Kde sídli firma Eduard Kushtan?

Sídlo firmy Eduard Kushtan je Ružová 3378/1B, 905 01 Senica, okres Senica, Trnavský kraj.

Čím sa zaoberá Eduard Kushtan?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba surového železa, ocele a ferozliatin (2410). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 8.

Kedy vznikla firma Eduard Kushtan?

Firma Eduard Kushtan vznikla 18. mája 2023 a existuje 3 roky.

Kto je štatutárom firmy Eduard Kushtan?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Eduard Kushtan (podnikateľ).

Je Eduard Kushtan platiteľom DPH?

Nie. Eduard Kushtan nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Eduard Kushtan daňovým dlžníkom?

Nie. Eduard Kushtan nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Eduard Kushtan názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Eduard Kushtan aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 55381596.

Ďalšie firmy v Trnavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou