Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Ekaterina Baryshnikova
Ekaterina Baryshnikova je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Ružová 757/6, 919 21 Zeleneč (okres Trnava). IČO firmy je 56137834. Vznikla 11. apríla 2024, teda pred 2 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 56137834
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Ružová 757/6, 919 21 Zeleneč
- Stav
- Aktívna
Je firma Ekaterina Baryshnikova spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Trnava, 250-57873
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Ekaterina Baryshnikova
- Sídlo
- Ružová 757/6, 919 21 Zeleneč
- IČO
- 56137834
- Zapísaná
- Okresný úrad Trnava, 250-57873
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Ekaterina Baryshnikova
- IČO
- 56137834
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Ružová 757/6, 919 21 Zeleneč
- Okres
- Trnava
- Kraj
- Trnavský kraj
- Dátum vzniku
- 11. apríla 2024
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Trnava
- Spisová značka / číslo registrácie
- 250-57873
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Trnava: 28 438. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 14 768. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8299) v Trnavskom kraji: 4 497. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 56137834.
Čím sa zaoberá Ekaterina Baryshnikova
Hlavná činnosť · SK NACE
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 13. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Dizajnérske činnosti
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Textilná výroba
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Kuriérske služby
Štatutárny orgán
- Ekaterina BaryshnikovaPodnikateľ · od 11. apríla 2024
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Ekaterina Baryshnikova
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2024. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2024
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Ekaterina Baryshnikova
- Sídlo: Ružová 757/6, 919 21 Zeleneč
- Podnikateľ: Ekaterina Baryshnikova
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Trnava, 250-57873.
Časté otázky o firme Ekaterina Baryshnikova
Aké je IČO firmy Ekaterina Baryshnikova?
IČO firmy Ekaterina Baryshnikova je 56137834.
Kde sídli firma Ekaterina Baryshnikova?
Sídlo firmy Ekaterina Baryshnikova je Ružová 757/6, 919 21 Zeleneč, okres Trnava, Trnavský kraj.
Čím sa zaoberá Ekaterina Baryshnikova?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 13.
Kedy vznikla firma Ekaterina Baryshnikova?
Firma Ekaterina Baryshnikova vznikla 11. apríla 2024 a existuje 2 roky.
Kto je štatutárom firmy Ekaterina Baryshnikova?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ekaterina Baryshnikova (podnikateľ).
Je Ekaterina Baryshnikova platiteľom DPH?
Nie. Ekaterina Baryshnikova nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je Ekaterina Baryshnikova daňovým dlžníkom?
Nie. Ekaterina Baryshnikova nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Ekaterina Baryshnikova názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Ekaterina Baryshnikova aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 56137834.
Ďalšie firmy v Trnavskom kraji
- 010 s. r. o.Matúškovo
- 01 Auth, s.r.o.Holíč
- 01 Go, s. r. o.Holíč
- 01 Marketing House s.r.o.Skalica
- 01 People s.r.o.Holíč
- 045 s. r. o.Trnava
- 04 J-J s.r.o.Kopčany
- 1000 realít +, s.r.o.Trnava
Firmy s podobnou činnosťou
- 005, s.r.o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 00 s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 01523 s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 01 Auth, s.r.o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 01 group s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 0 1 Lab s.r.o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 045 s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- 099 s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.